Kolejny kawałek ulicy Grodzkiej w Nowym Sączu idzie do remontu

i

Autor: Darek Ryś Kolejny kawałek ulicy Grodzkiej w Nowym Sączu idzie do remontu

Kolejny kawałek ulicy Grodzkiej do remontu. Będą objazdy i utrudnienia. Prace potrwają kilka miesięcy

2023-03-13 16:10

Na duże utrudnienia muszą się przygotować kierowcy z Nowego Sącza. Ruszył remont kolejnej części ulicy Grodzkiej. Zamknięty jest około 300 metrowy odcinek.

Chodzi o fragment od skrzyżowania z Alejami Wolności i Alejami Batorego do skrzyżowania z ulicą Rejtana, Nawojowską i Długosza. Dojść i dojechać będzie można tylko do prywatnych posesji. Dla innych samochodów wyznaczono objazdy.

Dla pojazdów do 3,5 tony oraz autobusów objazd poprowadzi Alejami Wolności, ulicą Mickiewicza oraz ulicą Długosza. Natomiast dla pojazdów powyżej 3,5 tony objazd wytyczono Alejami Batorego, a potem ulicą Kolejową, Łukasińskiego, 1 Brygady, Alejami Piłsudskiego, ulicą Kilińskiego, Husarską i Rejtana.

Innymi trasami pojadą też niektóre autobusy. Chodzi o linie numer 1, 2, 4, 6, 12, 13, 19, 26, 33, 34, 36, 37, 39 i 42.

Natomiast 15 marca zacznie się przebudowa części ulicy Naściszowskiej. Fachowcy zabiorą się za fragment od skrzyżowania z ulicą Hallera w kierunku potoku Łubinka. Prace będą kosztować prawie 3,5 miliona. Finał planuje się na koniec sierpnia.

Jak dobrze znasz największe oscarowe hity? Quiz

Pytanie 1 z 7
Pierwsza ceremonia wręczenia Oscarów odbyła się w 1929 roku. Zwyciężył wówczas film…

Kierowcom przypominamy, że w Nowym Sączu roboty mamy też na ulicy Śniadeckich, Freislera, Gucwy, Jodłowej i Nawojowskiej.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE