Będzie remont kuchni i stołówki w szkole podstawowej numer 7

i

Autor: Dariusz Ryś Będzie remont kuchni i stołówki w szkole podstawowej numer 7

Kolejne szkolne kuchnie i stołówki do remontu. Też w Nowym Sączu!

2021-07-02 15:45

Lepiej wyposażone, bezpieczniejsze i bardziej nowoczesne. Takie będą kolejne szkolne kuchnie i stołówki w naszym regionie. To dzięki pieniądzom z programu „Posiłek w szkole i w domu”, które już trafiły do lokalnych samorządów.

W tym roku w Małopolsce taką pomoc dostało prawe 40 miast czy gmin, które będą mogły doposażyć ponad 50 stołówek lub kuchni w szkołach podstawowych. Na tej liści jest także Nowy Sącz, który dostał pieniądze na unowocześnienie kuchni w szkole podstawowej numer 7.

Zmiany będą bardzo duże. Remontu doczeka się kuchnia, a także jadalnia. Będzie też nowe wyposażenie, meble czy urządzenia, które służą do przygotowywania posiłków. Kupimy też nową zastawę - mówi dyrektor szkoły Mariusz Horowski

Posłuchaj dyrektora szkoły podstawowej numer 7 Mariusza Horowskiego

W tym roku małopolskie samorządy w ramach programu „Posiłek w szkole i w domu” dostały w sumie blisko 4 miliony złotych. Jest to już kolejna edycja tego programu. W latach 2019 - 2020 z pomocy skorzystało 121 szkół podstawowych w Małopolsce.

Znane budowle i zabytki w Polsce. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 15
Sukiennice w Krakowie nigdy nie były przebudowywane. Prawda czy fałsz?
Kraków

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE