Jest umowa ze składami. W Nowym Sączu rusza sprzedaż tańszego węgla. Jaka jest cena?

2022-12-06 17:50
W Nowym Sączu rusza sprzedaż tańszego węgla
Autor: Biuro Prasowe UM Nowy Sącz W Nowym Sączu rusza sprzedaż tańszego węgla

Rusza sprzedaż tańszego węgla na terenie Nowego Sącza. Prezydent Ludomir Handzel podpisał umowę z pięcioma składami w mieście, w których mieszkańcy będą mogli teraz odbierać tańszy opał.

Na liście jest w sumie 5 składów, które znajdują się przy ulicach Wyspiańskiego, Dąbrówki, Węgierskiej, Kolejowej i Asnyka. Wiadomo też jaka będzie cena węgla,  który będzie sprzedawał Nowy Sącz. 

Za tonę węgla mieszkańcy Nowego Sącza zapłacą 1 830.00 złotych. Do wyboru jest ekogroszek oraz kostka/orzech, które pochodzą z polskich kopalni.

O szczegóły można pytać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Nowym Sączu.

QUIZ. Odpowiedzi na te pytania zna nawet dziecko! Wynik 7/10 uratuje twój honor

Pytanie 1 z 10
Który zapis jest poprawny?

Nowy Sącz zamówił w Polskiej Grupie Górniczej w sumie 1 250 ton węgla. Już teraz wiadomo, że tyle miasto nie dostanie. Nowy Sącz może liczyć  na 756 ton. Władze miasta zapewniają jednak, że będą się starać o zwiększenie przydziału.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE