Jesień 2022. Kiedy w Nowym Sączu zaczyna się ta kalendarzowa? [AUDIO]

2022-09-22 12:51
jesienne liście
Autor: www.pixabay.com

Kalendarzowa jesień zbliża się do nas wielkimi krokami i mimo tego, że nadal mamy lato, to czuć już bardzo jesienny klimat. W ostatnich dniach w Nowym Sączu temperatura i pogoda niestety nam nie sprzyjały. Było zimno i deszczowo. Kiedy zaczyna się jesień kalendarzowa?

W regionie sądeckim pogoda już przypomina tę jesienną

Tegoroczne kalendarzowe lato w regionie sądeckim pożegnamy niską temperaturą oraz deszczem. Kalendarzowa jesień zaczyna się w piątek, 23 września. Tego samego dnia przypada również początek jesieni astronomicznej. Niestety na razie o złotej jesieni, przynajmniej w regionie sądeckim możemy zapomnieć. Mieszkańcy Nowego Sącza liczą jednak na to, że w najbliższym czasie pogoda poprawi się. Wiele osób czeka na słoneczną i ciepłą jesień. Posłuchaj, co mówią.

POSŁUCHAJ: Mieszkańcy Nowego Sącza mówią o zbliżającej się jesieni
Sonda
Lubisz jesienne kwiaty?

Prognozy nie są najlepsze

Niestety w najbliższych dniach w regionie sądeckim na poprawę pogody raczej nie ma co liczyć. Pierwsze dni jesieni spędzimy raczej pod parasolem. Poza tym bezie chłodno. Temperatura o poranku może wynosić od 8 do 10 stopni. W ciągu dnia maksymalnie 15. Cieplej ma być po weekendzie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE