Ferie w mieście też mogą być fajne. Wiemy co przygotował Nowy Sącz. Plan jest bogaty!

2023-01-28 10:00
Rusza akcja Bezpoieczne Ferie  Na co mogą liczyć młodzi mieszkańcy miasta?
Autor: Pałac Mlodzieży w Nowym Sączu Rusza akcja "Bezpoieczne Ferie" Na co mogą liczyć młodzi mieszkańcy miasta?

Nudy w mieście na pewno nie będzie. Tak zapewniają władze Nowego Sącza uczniów, którzy nie pojadą na zimowy wypoczynek. Atrakcje ma zapewnić coroczna akcja pod hasłem „Bezpieczne Ferie”, która ruszy już w piątek.

Już można się zapisywać na zajęcia, które w ramach akcji „Bezpieczne Ferie 2023” młodym mieszkańcom miasta zaproponuje Nowy Sącz. Każdy znajdzie coś dla siebie, bo będą zajęcia sportowe, taneczne, plastyczne, teatralne czy artystyczne, ale nie tylko.

Jak co roku w akcję włączają się miejskiej instytucje, takie jak Pałac Młodzieży, MOK, MOSiR, Mała Galeria, Sądecka Biblioteka Publiczna czy Zespół Świetlic Środowiskowych.

Mówi Agnieszka Szeliga z urzędu miasta Nowego Sącza

Rodzice muszą jednak pamiętać, że na zajęcia i warsztaty trzeba się wcześniej zapisać. Można to zrobić na specjalnej platformie na www.rodzinny.nowysacz.pl.

Na platformie znajdziemy tam dokładny wykaz imprez oraz wydarzeń, które na zimowe ferie zaproponuje miasto. Warto się pospieszyć, bo na niektóre propozycje ilość miejsc jest ograniczona.

QUIZ. Czy znasz teksty piosenek weselnych? Od 8/10 zaczyna się impreza!

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst. "Hej dziewczyno, spójrz na misia / On przypomni, przypomni chłopca Ci / Nieszczęśliwego białego misia / Który w oczach ma tylko..."

Zimowe ferie w Małopolsce zaczynają się już 28 stycznia. Zimowy wypoczynek potrwa dwa tygodnie.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE