Do galerii handlowej nie tylko po zakupy. W Nowym Sączu pożyczymy lub oddamy tam książkę!

2022-07-06 18:32
Sądecka Biblioteka Publiczna otwiera swój oddział w galerii handlowej
Autor: Darek Ryś Sądecka Biblioteka Publiczna otwiera swój oddział w galerii handlowej

Będzie można zrobić zakupy, a przy okazji wypożyczyć lub oddać książkę. Sądecka Biblioteka Publiczna uruchomiła swój oddział w Galerii Sandecja przy ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu.

Do galerii handlowej przeniosła się filia Sądeckiej Biblioteki Publicznej, która do tej pory działała na osiedlu Biegonice. Budynek był jednak mały i ciasny. Dlatego szefowie biblioteki zdecydowali się na przeprowadzkę.

Do galerii handlowej przychodzi wiele osób. Dla nas to ogromna szansa, żeby z książką dotrzeć do kolejnych czytelników - mówi Marek Rylewicz dyrektor Sądeckiej Biblioteki Publicznej.

Posłuchaj dyrektora SBP Marka Rylewicza oraz mieszkańców miasta

W galerii handlowej przy ulicy Węgierskiej Sądecka Biblioteka Publiczna ma do swojej dyspozycji pomieszczenie o powierzchni 90 metrów kwadratowych. Są tam trzy strefy. Dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Na tym jednak nie koniec, bo do wykorzystania jest też duże miejsce, gdzie biblioteka chce organizować różne wydarzenia. Takie jak eventy czy spotkania z czytelnikami czy autorami książek.

Forrest Gump - jak dobrze pamiętasz film z Tomem Hanksem? QUIZ

Pytanie 1 z 10
Ile wynosiło IQ Forresta?

Filia Sądeckiej Biblioteki Publicznej w Galerii Sandecja w Nowym Sączu będzie otwarta od poniedziałku do piątku od 10 do 18,  a w soboty od 10 do 16.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE