WOŚP Nowy Sącz

i

Autor: Michał Rejduch W 2020 roku wolontariusze w Nowym Sączu zebrali ponad 200 tysięcy złotych

Chcesz kwestować dla WOŚP? To ostatnia szansa na zgłoszenie się. Wiemy jak to zrobić

2020-12-15 13:00

Dobiega końca rejestracja chętnych, którzy chcą kwestować z puszkami podczas styczniowego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Nowym Sączu sztab ma miejsce dla stu osób. Chętni mogą zgłaszać się jeszcze do czwartku.

Każdy wolontariusz będzie miał identyfikator ze zdjęciem i kolorową puszkę, do której będzie zbierał pieniądze. Osoby, które chcą kwestować powinny zajrzeć TUTAJ i zarejestrować się.

Nowy Sącz ma już świąteczne dekoracje

W tym roku ze względu na bezpieczeństwo nie ma innej możliwości, jak tylko rejestracja przez internet - wyjaśnia Lecz Zwoliński z nowosądeckiego sztabu WOŚP. - Wolontariuszem może zostać każdy, kto ma mnóstwo pozytywnej energii. Wiek nie jest ważny. Osoby niepełnoletnie mogą kwestować z rodzicami, babciami, czy dziadkami.

Styczniowy finał będzie już 29. Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy organizuje go pod hasłem „Finał z głową”. 10 stycznia pieniądze będą zbierane na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii. Rok temu w Nowym Sączu udało się zebrać 208 tysięcy złotych.

"Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl"

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE