Będzie opóźnienie. Kiedy koniec remontu w Pałacu Młodzieży?

2021-09-08 12:00

Będzie nowa sala widowiskowa i powiększona sala regionalna. Cały czas trwa remont skrzydła Pałacu Młodzieży. Chodzi o część budynku przylegającą do ulicy Piastowskiej. Prace miały zakończyć się na przełomie sierpnia i września, dziś wiemy, że potrwają znacznie dłużej.

Dłużej niż planowano potrwa remont skrzydła Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. Prace potrwają co najmniej do grudnia. To oznacza, że zajęcia będą prowadzone w innych miejscach miasta. Wszystko po to, żeby zapewnić bezpieczeństwo uczestnikom i ciągłość warsztatów.

Karpacz 2021 - Piotr Skarżyński: W dobie pandemii nie bagatelizujmy oznak przeziębienia

Powstaje piękna sala teatralna. Będzie ona większa od poprzedniej. Część ścian wyburzono, dobudowano także nowe. To na parterze. Na piętrze trwa rozbudowa sali regionalnej. Z budynku w pełni będzie można korzystać dopiero w grudniu — mówi dyrektor Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu Milenia Małecka Rogal.

To już trzeci tak poważny remont w budynku przy Rynku. W 2018 roku wyremontowano skrzydło od strony Rynku, kilka lat wcześniej całe poddasze. Do zrobienia pozostaną jeszcze piwnice.

Sonda
Co sądzisz o malowaniu koni w ramach hipoterapii?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE