FAME MMA

i

Autor: AKPA

Znamy najwyższą ofertę Fame MMA! Który youtuber ją odrzucił?

2022-11-25 11:31

Najwyższa oferta w historii Fame MMA potrafi zawrócić w głowie. Jednak jeden z youtuberów postanowił ją odrzucić. Przyznał, że nie można go kupić. Kim jest twórca, który nie zgodził się na walkę za ogromne pieniądze?

Znamy najwyższą ofertę Fame MMA. Wynagrodzenie robi ogromne wrażenie, jednak nie zostało przyjęte przez adresata. Który youtuber ją odrzucił? Kwoty, jakie można zarobić w świecie freak fightów, oscylują w setkach tysięcy złotych, a nie rzadko są nawet zbliżone do miliona złotych. O wynagrodzeniach za Fame MMA krąży wiele plotek. Gale cieszą się coraz większym zainteresowaniem, przez co gaże zawodników stale rosną. Pieniądze w świecie freak fightów interesują nie tylko przyszłych zawodników i ich przeciwników, ale również fanów. Niedawno temat ten poruszył Marcin Dubiel. Influencer i zawodnik federacji Fame MMA nie podał dokładnej kwoty, która wpłynęła na jego konto za walkę z Trombą, bowiem członków federacji wiąże umowa. Jednak Dubiel podał margines błędu, , na podstawie którego możemy domyślić się kwoty. Wynika z niego, że jego wynagrodzenie za walkę waha się między 200 a 800 tys. złotych. Jednak w tle nagrania słychać głos, który mówi, że Dubiel za wygraną walkę dostał 200 tysięcy. Po usłyszeniu tego, zawodnik wybucha śmiechem, co wielu odczytało jako mocno zaniżoną sumę. Okazuje się jednak, że gaże za walki potrafią być jeszcze wyższe. Jeden z youtuberów zdradził, że dostał najwyższą ofertę, którą odrzucił. Kwota robi ogromne wrażenie!

Nitrozyniak ROZWALIŁ swój samochód za MILION złotych! Pierwszy komentarz Youtubera!

RAPOWE HITY ZAWODNIKÓW FAME MMA, POLSKI MrBEAST, DIETETYCZNA PIZZA, CYFROWE BLACHY | ESKA XD #060

Fame MMA - wynagrodzenie

Najwyższa oferta w historii Fame MMA została odrzucona przez Nitro. Według youtubera federacja oferowała mu ponad milion złotych.

Marcin Dubiel zdradził, ile dostał za walkę w Fame MMA. Wynagrodzenie robi wrażenie!

Najbardziej ich boli to, że oni mnie kupipć nie mogą.

Nitro poinformował swoich fanów, że nie przyjął oferty, która wynosiła aż 1,3mln złotych.

Znajdźcie drugą osobę, która za walkę banię trzysta odrzuciła.

Są osoby, które przyjęłyby taką ofertę bez większego zastanowienia. Jednak Sergiusz, pomimo bezpośredniej propozycji, nie zdecydował się na walkę.