Zmiana czasu na letni 2023 - memy. Zrekompensuj straconą godzinę śmiechem!

2023-03-25 15:16

W tym roku przestawmy zegarki z przymrużeniem oka. I to dosłownie! Zmiana czasu na letni to kiepska informacja dla wszystkich śpiochów. Warto zadbać o to, by zmęczenie spowodowane krótszym snem nadrobić solidną dawką endorfin. Zobaczcie naszą galerię i poprawcie sobie humor. Uśmiech gwarantowany!

Zmiana czasu na letni 2023 - memy, czyli obrazki, które rozśmieszą Was do łez. Choć dla wielu przestawianie zegarków może być uciążliwe i irytujące, to wielu internautów traktuje tę praktykę jako świetną okazję do tworzenia prześmiewczych obrazków. Wielu osobom z pewnością zrekompensuje to utraconą godzinę snu. Memy o zmianie czasu na letni 2023 dodadzą Waszemu organizmowi endorfin, dzięki czemu zapomnicie o zmęczeniu. Praktyka przestawiania zegarków jest w ostatnim czasie jednym z głównych motywów pojawiających się wśród zabawnych grafik. Zebraliśmy najlepsze memy w jednym miejscu. Na zdrowie!

ZOBACZ TAKŻE: Horoskop na kwiecień 2023. Te znaki czeka prawdziwe szczęście!

Dzień Wiosny na wesoło - czy Polakom przeszkadza zmiana czasu? #EwelinaPyta

Zmiana czasu z zimowego na letni 2023 nastąpi w nocy z soboty 25 marca na niedzielę 26 marca. Dla wszystkich, którzy zastanawiają się, czy zegarki przestawiamy do tyłu czy do przodu mamy małą ściągę:

  • jeśli przechodzimy z czasu zimowego na letni - wskazówki przestawiamy zawsze do przodu
  • jeśli przechodzimy z czasu letniego na zimowy - wskazówki zegara przestawiamy zawsze w tył

Oznacza to, że w nocy z 24 na 25 marca będziemy spać godzinę krócej.