Zimowy Narodowy 2015/16 - otwarcie, atrakcje, ceny biletów. Sprawdź szczegóły lodowiska na Stadionie Narodowym

2015-11-28 15:24
Zimowy Narodowy 2015/16 - otwarcie, atrakcje, ceny biletów. Sprawdź szczegóły lodowiska na Stadionie Narodowym
Autor: Fot. Instagram Zimowy Narodowy powraca

Zimowy Narodowy 2015/2016 to trzy lodowiska, najwyższa na świecie górka lodowa, tor do curlingu, disco lodowisko, skatepark i Jarmark Świąteczny! Bilety są już w sprzedaży - sprawdź ile kosztuje wejście na lodowisko na Stadionie Narodowym.

Zimowy Narodowy powraca po raz trzeci na płytę PGE Narodowego. Zimowy Narodowy 2015/16, czyli największe lodowisko w Polsce, to wyjątkowo atrakcyjne miejsce w stolicy. Tylko w ubiegłym sezonie z oferty Zimowego Miasteczka skorzystało ponad pół miliona gości. Bogaty program atrakcji przyciągał na lodowiska zarówno młodzież, dorosłych, jak i rodziny z dziećmi.

Zimowy Narodowy - od kiedy i do kiedy

Lodowisko na Stadionie Narodowym rusza w sobotę 28 listopada 2015 roku. Zimowym Narodowym będziemy mogli cieszyć się do końca lutego 2016.

Zimowy Narodowy - bilety

Ruszyła już sprzedaż biletów na Zimowy Narodowy. Ile kosztują bilety lodowisko na Narodowym? Za atrakcje musimy zapłacić np. 7 zł za wstęp na skatepark, 10 zł za dwa zjazdy z górki na pontonie, 12 zł za ulgowy, a 15 zł za normalny bilet na lodowisko za 75 minut. Wejściówki na poszczególne atrakcje Zimowego Miasteczka można kupić na stronie internetowej Zimowego Narodowego i tam dokładnie wyliczymy koszt naszej zabawy.

Zimowe Miasteczko - atrakcje

Zimowy Narodowy to największe w Polsce Zimowe Miasteczko o powierzchni prawie 5 tysięcy metrów kwadratowych lodu! Odwiedzający będą mogli skorzystać z trzech lodowisk, w tym dwóch połączonych lodową ścieżką. Inną atrakcją będzie górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, a także tor do curlingu i eisstocka, podziemny skatepark, ice bar, międzynarodowa rewia i Warszawski Jarmark Świąteczny.

Tak wyglądał #zimowyNarodowy w poprzednim sezonie - w tym pojawi się kilka zmian, wiecie jakich? 😉 #lodowisko #warszawa #pgenarodowy Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zimowy Narodowy (@zimowynarodowy)

Zimowy Narodowy zapowiada też powrót pingwinów i foczek, które pomagają najmłodszym w nauce jazdy na łyżwach.

Na Instagramie Zimowego Narodowego zobaczymy też jak wyglądały przygotowania i testy skateparku.

 

Dziś mini rampę testowała ekipa #CaliforniaSkateTeam z @california_skateshop ! Zobaczcie relację na Snapchacie (zimowynarodowy) ;) Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Zimowy Narodowy (@zimowynarodowy)

 

A czekając na zabawę na Zimowym Narodowym przypominamy zimową piosenkę z bajki Kraina Lodu.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze