Zerwał bluzkę i obnażył jej nagie piersi. O tym skandalu w Sopocie dziś mało kto pamięta!

2022-08-17 10:09
Liroy na scenie w Sopocie
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER

Festiwale muzyczne transmitowane na żywo zawsze cieszą się zainteresowaniem widzów. Kilka występów przeszło do historii. Bez wątpienia jeden z największych skandali wywołał przed laty raper Liroy, który na oczach publiczności zdarł bluzkę z tancerki i obnażył jej nagie piersi. Dziś, o dziwo, mało kto o tym pamięta.

Liroy w Sopocie zdecydowanie dał się ponieść emocjom. Na przestrzeni lat na deskach Opery Leśnej w Sopocie zadziało się bardzo dużo. Niektóre występy na stałe zapisały się na kartach historii polskiej muzyki. Widzowie do dzisiaj doskonale pamiętają chociażby słynną wpadkę Mandaryny, która ze łzami w oczach schodziła ze sceny po wykonaniu na żywo hitów Ev'ry Night i Windą do nieba. Dopiero po latach ikona wczesnych lat dwutysięcznych wyznała, że komuś wówczas bardzo zależało na tym, by zaliczyła medialną wtopę. Co ciekawe, w tym samym roku głośny występ w Sopocie dał raper Liroy. Artysta uczestniczył w minirecitalu Moniki Brodki w trakcie Festiwalu Jedynki. W pewnym momencie, po wykonaniu obscenicznego tańca z jedną z tancerek, Liroy zerwał z niej koszulkę i obnażył jej nagie piersi. Kamery nie zarejestrowały incydentu, natomiast zrobili to zgromadzeni w obiekcie fotoreporterzy. W sieci rozpętała się burza. Niektórzy sugerowali nawet, że bohaterką incydentu była... żona byłego posła.

Sonda
Słuchasz rapu?

Liroy i skandal w Sopocie

Jak można się było spodziewać, tym skandalem przez długie tygodnie żyli wszyscy. Za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej raper wydał specjalne oświadczenie, w którym odniósł się do niezgodnych z prawdą artykułów.

Rozliczne publikacje prasowe oraz komentarze radiowe i telewizyjne zmuszają mnie do napisania tych kilku słów. Przede wszystkim dementuję, że moja partnerka życiowa Joanna Krochmalska wystąpiła na scenie tego wieczoru. Wszelkie informacje na ten temat, które przeczytałem w prasie są kłamstwem - napisał.

Rok wcześniej podobny skandal miał miejsce w USA. Wtedy to Justin Timberlake obnażył pierś Janet Jackson, co na wiele lat zniszczyło jej karierę. Wokalista przeprosił za brak wsparcia dopiero w 2021 roku, po emisji głośnego dokumentu o Britney Spears, w którym wspomniano o incydencie.

Justin Timberlake wreszcie PRZEPROSIŁ Britney Spears i Janet Jackson! Co napisał?

Mandaryna o WPADCE w Sopocie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze