Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

2017-02-23 17:58
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
Autor: fot. okładka singla Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?

Zedd i Alessia Cara przedstawiają lyric video do Stay, czyli ich nowego wspólnego kawałka. Wygląda na to, że wiosną 2017 czeka nas poważna bitwa o miano największego klubowego hitu. Swoją premierową kompozycję opublikowali przecież także właśnie panowie z The Chainsmokers i Coldplay. Niemiecki DJ i producent, który ma już na koncie wielkie hity m.in. z Arianą Grande i Seleną Gomez, tym razem postawił na inną młodą piosenkarkę. Alessia Cara ma dopiero 20 lat i tylko jeden album na koncie, ale ostatnio radzi sobie równie dobrze co starsze i bardziej doświadczone koleżanki z branży, dlatego temu duetowi wróżymy naprawdę spory sukces.
>> The Chainsmokers & Coldplay w jednym hicie! [VIDEO]

Nowości muzyczne 2017: Zedd, Alessia Cara - Stay

O tym, czy chwytliwe Stay rzeczywiście trafi tej wiosny na szczyty list przebojów na całym świecie dowiemy się już wkrótce. Posłuchajcie i przekonajcie się sami, czy ten utwór ma potencjał hitu. My nie mamy co do tego żadnych wątpliwości!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze