Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

2017-02-23 17:58
Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]
Autor: fot. okładka singla Zedd i Alessia Cara prezentują Stay [LYRIC VIDEO]

Zedd i Alessia Cara prezentują wideo z tekstem do Stay. Nowy wspólny utwór niemieckiego producenta i amerykańskiej piosenkarki będzie największą konkurencją dla hitu The Chainsmokers i Coldplay?

Zedd i Alessia Cara przedstawiają lyric video do Stay, czyli ich nowego wspólnego kawałka. Wygląda na to, że wiosną 2017 czeka nas poważna bitwa o miano największego klubowego hitu. Swoją premierową kompozycję opublikowali przecież także właśnie panowie z The Chainsmokers i Coldplay. Niemiecki DJ i producent, który ma już na koncie wielkie hity m.in. z Arianą Grande i Seleną Gomez, tym razem postawił na inną młodą piosenkarkę. Alessia Cara ma dopiero 20 lat i tylko jeden album na koncie, ale ostatnio radzi sobie równie dobrze co starsze i bardziej doświadczone koleżanki z branży, dlatego temu duetowi wróżymy naprawdę spory sukces.
>> The Chainsmokers & Coldplay w jednym hicie! [VIDEO]

Nowości muzyczne 2017: Zedd, Alessia Cara - Stay

O tym, czy chwytliwe Stay rzeczywiście trafi tej wiosny na szczyty list przebojów na całym świecie dowiemy się już wkrótce. Posłuchajcie i przekonajcie się sami, czy ten utwór ma potencjał hitu. My nie mamy co do tego żadnych wątpliwości!

 

Najnowsze