Zara Larsson

i

Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Zara Larsson zakłada własną wytwórnie

koncerty 2024

Zara Larsson zagra koncert w Polsce! Gdzie i kiedy show z VENUS TOUR?

2023-10-26 20:34

Zara Larsson w Polsce! Po zdobyciu miliardów odtworzeń, mnóstwa multiplatynowych wyróżnień i zainteresowaniu rzeszy zagorzałych fanów na całym świecie, z pewnością już każdy słyszał o Zarze Larsson. Nadszedł jednak czas, aby wreszcie poznać ją na żywo.

Urodzona w Szwecji popowa gigantka XXI wieku nadal dostarcza mądre i chwytliwe przeboje wzmocnione jej ostrym jak brzytwa dowcipem, przenikliwą inteligencją i niesamowitym talentem do tworzenia hitów. Teraz bez strachu otwiera się jak nigdy dotąd na swojej trzeciej pełnowymiarowej płycie z 2023, która także jest jej pierwszym albumem zrealizowanym przez jej własną wytwórnię Sommer House przy współpracy z Epic Records.

Teraz rozpoczyna kolejną erę odważnym singlem "Can't Tame Her", gdzie połączyła migoczące dyskotekowe brzmienie z przesłaniem mającym na celu umocnienie pozycji artystki na rynku i obietnicą, że "nie uda ci się jej oswoić". W końcu Zara ujawni dokładnie, kim jest i to nie tylko w swojej nowej muzyce, ale również szykuje znacznie więcej niespodzianek.

Moja osobowość jest ważną częścią mojego scenicznego stylu i teraz pozwalam się jej ujawnić. Zawsze byłam taką showgirl - uwielbiam błyskotki, brokat, blichtr i światła. Teraz nadszedł czas, aby mnie poznać.

Zara Larsson w Polsce - kiedy i gdzie?

Zara Larsson ogłosiła trasę koncertową „VENUS TOUR”, w ramach której odwiedzi nasz kraj. Jej koncert odbędzie się 7 marca 2024 w hali COS Torwar w Warszawie.

Zara Larsson - bilety na koncert w Warszawie?

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w czwartek, 2 listopada o godz. 10:00. Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 2 listopada o godz. 12:00. Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 3 listopada o godz. 10:00 na LiveNation.pl

Someone Like Youuuu | #DokończPiosenkę 16