Zara Larsson skopiowana przez polską piosenkarką? Internauci nie mają wątpliwości!

2021-07-05 16:26
Zara Larsson
Autor: Sony Music Poland / materiał prasowy Zara Larsson zakłada własną wytwórnie

Zara Larsson to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Europie. Jej single oraz duety z Davidem Guettą sprawiły, że zdobyła dużą liczbę fanów. Ostatnio singiel wydała jedna z polskich gwiazd. Choć utwór został pozytywnie przyjęty, niektórzy dostrzegli podobieństwo do jednego z największych hitów Larsson. Mają rację?

Zara Larsson w ostatniej dekadzie była jedną z najpopularniejszych gwiazd popu. Pochodząca ze Szwecji artystka stała się popularna na skalę globalną za sprawą jej singla Lush Life. Później współpracowała z Davidem Guettą, dla którego zaśpiewała w utworach This One's For You oraz Symphony. Jej solowa kariera również miała się dobrze. Wystąpiła na takich wydarzeniach jak otwarcie i zamknięcie Euro 2016 oraz rozdanie nagród MTV Europe Music Awards. Ostatnio nowy singiel wydała popularna polska piosenkarka. Mowa o Lanberry, która w piątek 2.07.2021 opublikowała teledysk do swojej najnowszej piosenki Od Zaraz. Choć kawałek spodobał się słuchaczom, niektórzy uważają, że Lanberry za bardzo inspirowała się największym hitem Zary Larsson, czyli Lush Life. - Takie trochę Zara Larsson - Lush Life - czytamy w komentarzach na YouTube. Takich opinii było więcej. Czy zgadzacie się z tym porównaniem? Obie piosenki znajdziecie niżej.

Lanberry dzieli się pozytywną energią w piosence Od zaraz!

Lanberry - Od Zaraz

Lanberry powraca z kolejnym wakacyjnym hitem przepełnionym optymizmem, radością i słoneczna energią! To piosenka, która zachęca do życia tu i teraz, w harmonii z tym, co jest naszą prawdą i życiowym powołaniem, do tego by na chwilę zwolnić w otaczającym chaosie. Za tekst utworu Od zaraz, odpowiada Lanberry wraz z Monika Wydrzyńską z zespołu Linia Nocna. Natomiast muzykę artystka skomponowała wraz z Cameronem Warrenem. Teledysk do utworu wyreżyserował Adam Romanowski

Sonda
Słyszysz podobieństwo między piosenkami Lanberry i Zary Larsson?

Zara Larsson - wiek, wzrost, pochodzenie

Zara Larsson urodziła się 16 grudnia 1997 roku, co oznacza, że aktualnie ma 23 lata. Jej wzrost to 163 cm. Ma niebieskie oczy. Podchodzi ze stolicy Szwecji, czyli Sztokholmu. Swoją karierę zaczęła od udziału w konkursie talentów Stjärnskott. W 2008 roku wzięła udział w talent show Talang, który wygrała. Później podpisała kontrakt z wytwórnią Universal Music.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze