Zalia nową twarzą polskiego popu. Co o niej wiemy?

2021-06-18 13:37
Zalia
Autor: okładka singla

Znany z programu The Voice of Poland Michał Szczygieł zaprezentował w końcu swój długo wyczekiwany debiutancki album Tak jak chcę. Artysta zdecydował się na zamieszczenie na nim tylko jednego duetu. W utworze Dłonie zaśpiewała ukrywająca się pod pseudonimem Zalia wokalistka. Co wiemy o młodej piosenkarce, która ma szansę na wielką karierę?

Zalia - kim jest wokalistka, którą do współpracy zaprosił Michał Szczygieł? Niebawem może być o niej bardzo głośno! Choć Zalia nie ma jeszcze na swoim koncie wielkich hitów, to współpraca z topowym polskim wokalistą może jej pomóc w wypłynięciu na szerokie wody i zdobyciu nowych fanów. Młoda artystka pojawiła się w utworze Dłonie. I może że Michał Szczygieł jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich wykonawców, który może pochwalić się współpracami z artystami reprezentującymi różne gatunki muzyczne, to na swojej płycie Tak jak chcę postawił tylko na jeden duet.

Nie wszyscy zapewne wiedzą o tym, że podobnie do Michała, Zalia dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w popularnych programach telewizyjnych. Julia Zarzecka, bo tak naprawdę nazywa się wokalistka, brała udział między innymi w show Hit Hit Hurra oraz Mam Talent, gdzie dotarła do półfinałów. Jeśli jeszcze nie znacie twórczości artystki, to czym prędzej nadrabiajcie zaległości.

Zalia - co o niej wiemy?

Julia ma dopiero 20 lat, a na swoim koncie całą masę sukcesów. Poza udziałem w popularnych talent shows Zalia może pochwalić się występami z licznych musicalach, a także w krótkometrażowym filmie. Od zeszłego roku wokalistka publikuje też autorskie utwory. Piosenki biegnę, sierpień, czy lot zostały docenione przez słuchaczy. Poniżej zamieszczamy najnowszy utwór Zalii, którego tytuł to odpływam. Wy również odpłyniecie, słuchając jej głosu.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze