YouTube: Ranking Oscarowy. poznaj najlepsze filmy

i

Autor: fot./screen/youtube.com/FoxSearchlight Kształt wody

YouTube: Ranking Oscarowy. Poznaj najlepsze filmy

2018-03-02 12:50

Emocje przed ceremonią rozdania Oscarów 2018 są rozpalane także przez serwisy internetowe! Swój kinowy ranking przygotował też YouTube. Na ESKA.pl dowiecie się, który film jest na pierwszym miejscu.

YouTube - ranking Oscarowy serwisu to przedsmak przed ceremonią rozdania złotych statuetek. Najważniejszą kategorią, w której zostaną przyznane nagrody branży kinowej, to oczywiście NAJLEPSZY FILM. W 2018 roku, nominowanych zostało 9 obrazów. Jeszcze przed ich premierami, popularność zdobywały promujące je trailery. Serwis YouTube postanowił stworzyć listę najchętniej oglądanych zwiastunów. Poznaj najlepsze filmy według użytkowników YouTube.

Oscary 2018 - kiedy ceremonia? DATA, GODZINA

Autor: brak danych

Na to czekają wszyscy wielbiciele kina! Na ESKA.pl poznacie dokładną datę i godzinę rozpoczęcia ceremonii wręczenia Oscarów 2018.

9. Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri. 5,2 mln. wyświetleń

8. Czas mroku. 6 mln. wyświetleń

7. Tamte dni, tamte noce. 7,9 mln. wyświetleń

6. Nić widmo. 9,7 mln. wyświetleń

5. Lady Bird. 11,5 mln. wyświetleń

4. Czwarta władza. 17,3 mln. wyświetleń

3. Kształt wody. 18,2 mln. wyświetleń

2. Uciekaj!. 29,9 mln. wyświetleń

1. Dunkierka. 43,9 mln. wyświetleń

50 najlepszych filmów w historii. Polacy na drugim miejscu!

Autor: brak danych

Polacy na 2 miejscu w rankingu stworzonym przez krytyków z USA. Pełny ranking zawiera 50 hitów, zarówno najnowszych jak i tych z XX wieku.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE