Dua Lipa - Gorąca 20 Radia ESKA

i

Autor: Tyrell Hampton / Warner Music Poland

NOWY NUMER 1 W POLSCE

Wytańczyła sobie! Dua Lipa z hitem "Dance The Night" #1 w Gorącej 20 Radia ESKA!

2023-08-11 19:52

Głosowaliście, klikaliście plus przy tym utworze i jest! "Dance The Night" nowym numerem 1 w Polsce, w Gorącej 20 Radia ESKA. Dua Lipa wraz z Markiem Ronsonem, czyli producentem tego utworu, stworzyli go z myślą o promocji filmu Barbie. Tymczasem zdobył on największą popularność w naszym kraju.

Przetańczyć z Tobą chcę, całą noc - tak niegdyś śpiewała Anna Jantar. Dziś z podobnym motywem tekstowym pojawiła się Dua Lipa, która za sprawą Waszych głosów umieszcza swój kolejny hit na szczycie Gorącej 20 Radia ESKA. Tuż za nią uplasował się zespół Maneskin, a tak naprawdę z hitem "Baby Said" utrzymał pozycję sprzed tygodnia. Podium zamyka Zara Larsson, która po latach wróciła z megahitem "Can't Tame Her". O podium otarł się natomiast Conan Gray. Z numerem "Never Ending Song" awansował z miejsca 9. na miejsce 4. Bolesny spadek z miejsca 1. na miejsce 9. zaliczył Kizo z numerem "Taxi". Czyżby powoli ten numer się Wam nudził, czy jednak to wypadek przy pracy? Przekonamy się już 18 sierpnia, w kolejnym notowaniu Gorącej 20 Radia ESKA.

Gorąca 20 Radia ESKA - słuchaj, głosuj, wygrywaj!

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Gorąca 20 Radia ESKA - nowości 11.08.2023

W drugim sierpniowym notowaniu listy hitów ESKI mieliśmy 9 awansów, 7 spadków, 3 nowości i 1 utwór zachowujący pozycję sprzed tygodnia. To wspomniane wcześniej "Baby Said" od Maneskin. Natomiast, jeśli chodzi o nowości, to w zestawieniu na miejscu 18. zadebiutowała grupa Imagine Dragons z hitem "Waves", na miejscu 12. Troye Sivan z numerem "Rush", a 11. pozycja jest dla Margeret i jej numeru "Tańcz głupia". Ze ścisłego zestawienia wypadli z kolei: Kylie Minogue "Padam Padam", Daria Zawiałow "Fifi Hollywood", a także Michael Schulte z kawałkiem "Waterfall".

Gorąca 20 Radia ESKA: numer 1. Dua Lipa - Dance The Night