WYNIKI konkursu Tokio Hotel - kto wygrał wejściówki na koncert w Warszawie?

2015-03-18 15:21
Tokio Hotel - Feel It All World Tour
Autor: fot. Erik Bergamini for Tokio Hotel Tokio Hotel - Feel It All World Tour

WYNIKI konkursu Tokio Hotel - kto wygrał wejściówki na jedyny koncert zespołu w Polsce? Na ESKA.pl rozdaliśmy 5 podwójnych zaproszeń na występ w ramach imponującej trasy koncertowej Feel It All World Tour

Konkurs Tokio Hotel - kto wygrał wejściówki na koncert w Warszawie promujący nowa płytę zespołu Kings of Suburbia? Na ESKA.pl rozdajemy 5 podwójnych zaproszeń na jedyny występ w Polsce w ramach imponującej trasy koncertowej Feel It All World Tour.

By zgarnąć jedno z podwójnych zaproszeń na koncert Tokio Hotel 27 marca w klubie Stodoła trzeba było na adres konkursy@eska.pl wysłać ciekawą odpowiedź na pytanie:

Dlaczego Tokio Hotel są prawdziwymi Królami Przedmieścia (Kings Of Suburbia)?

Wybór był bardzo trudny, ale w końcu się udało: najciekawszych odpowiedzi udzielili: M.Matulka, A. Zajkowska, Neon Light, B.Kozłowska i Dark Blue. Gratulujemy! Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo w sprawie szczegółów odbioru nagrody.

Na odpowiedzi czekaliśmy do północy 17 marca. Regulamin dostępny TUTAJ. Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową z prośbą o podanie danych niezbędnych do odebrania nagrody.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze