Numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA - wylicytuj i pomóż ofiarom wojny w Ukrainie!

2022-03-09 12:34
Wylicytuj numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA i pomóż ofiarom wojny w Ukrainie!
Autor: Radio ESKA Wylicytuj numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA i pomóż ofiarom wojny w Ukrainie!

Radio ESKA wspiera Fundację Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej w niesieniu pomocy dla Ukrainy i przekazało na licytację numer 1 w Gorącej Dwudziestce, Liście Hitów Radia ESKA. Zwycięzca zapowie, a Radio ESKA wyemituje wybrany przez zwycięzcę utwór już 11 marca 2022. Poznajcie szczegóły już teraz.

Gorąca 20 to cotygodniowe zestawienie najpopularniejszych Hitów na Czasie w Polsce. O jej układzie decydują Słuchacze ESKI, tym razem na znak solidarności Radia ESKA z Ukrainą stanie się inaczej! Możesz wylicytować utwór muzyczny, który chcesz usłyszeć na pierwszym miejscu! Zwycięzca zapowie, a Radio ESKA wyemituje wybrany przez Zwycięzcę utwór jako numer 1. Gorącej Dwudziestki w piątek 11.03.2022. Po opłaceniu aukcji Fundacja skontaktuje Zwycięzcę z Darczyńcą, w celu ustalenia szczegółów realizacji.

Wylicytuj numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA i pomóż ofiarom wojny w Ukrainie!
Autor: Radio ESKA Wylicytuj numer 1 Gorącej 20 Radia ESKA i pomóż ofiarom wojny w Ukrainie!

Gorąca 20 Radia ESKA - licytacja numeru 1

Warunkiem zagrania przez Radio ESKA wybranego utworu jest zaksięgowanie wylicytowanej kwoty przez PCPM przed rozpoczęciem programu Gorąca Dwudziestka w dn. 11.03.2022 roku. 

Warunki dodatkowe: W szczególnych przypadkach Redakcja Radia ESKA zastrzega sobie prawo do odmowy zagrania wybranego przez Zwycięzcę utworu z istotnych przyczyn programowych (w szczególności gdyby wybrany utwór trwał dłużej niż 6 minut, łamał polskie prawo, zawierał przekleństwa, namawiał do czynów karalnych, godził w dobre imię obywateli Ukrainy lub poddawał w wątpliwość dobre intencje Zwycięzcy licytacji). Zwycięzca, jeśli chce osobiście zapowiedzieć piosenkę, musi być dyspozycyjny telefonicznie w piątek 11.03.2022 w godzinach popołudniowych.

PCPM niesie pomoc ofiarom wojny na Ukrainie. Prosimy o wsparcie pomocy humanitarnej, ewakuacji ludności i pomocy psychologicznej dla dzieci. Zapraszamy do licytacji!

Link do licytacji: Gorąca 20 Radia ESKA - licytacja numeru 1

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze