Wygraj płytę TOKIO HOTEL z autografami!

2017-04-13 18:31
Wygraj płytę TOKIO HOTEL z autografami!
Autor: Fot. eska.pl 3 płyty z autografami do wygrania na ESKA.pl

Nowa płyta Tokio Hotel z autografami do wygrania już teraz na ESKA.pl

Tokio Hotel po ponad dwuletniej przerwie wrócili i zafundowali słuchaczom jedno z największych zaskoczeń początku 2017 roku. Krążek zatytułowany Dream Machine ukazał się 3 marca 2017 i jak mówi frontman zespołu Bill Kaulitz - „To jest płyta, o nagraniu jakiej marzyliśmy całą swoją karierę. Nasz wymarzony album”. Teraz na ESKA.pl mamy dla Was do wygrania 3 płyty z autografami wszystkich muzyków z zespołu!

>> Tokio Hotel w Polsce 2017: relacja z koncertu w Warszawie

KONKURS

Jeżeli chcecie wziąć udział w konkursie i zdobyć płytę Tokio Hotel, wystarczy, że odpowiecie na jedno proste pytanie wysyłając maila na konkursy@eska.pl. Pytanie konkursowe brzmi:

Która piosenka z nowej płyty Tokio Hotel najlepiej opisuje twój aktualny nastrój i dlaczego?

Pamiętajcie, że wygrywają najciekawsze odpowiedzi! Mamy dla was 3 płyty. Na odpowiedzi czekamy do niedzieli 23 kwietnia 2017 do godziny 23:59. Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ. Wyniki konkursu ogłosimy 24 kwietnia.

Tracklista:

  1. Something New
  2. Boy Don't Cry
  3. Easy
  4. What If
  5. Elysa
  6. Dream Machine
  7. Cotton Candy Sky
  8. Better
  9. As Young As We Are
  10. Stop, Babe

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze