'Wspominam Białe Święta' - nowa polska pastorałka. Teledysk jest wzruszający!

i

Autor: Fot. YouTube/Czerwone Gitary Screen z teledysku

Wspominam Białe Święta - nowa pastorałka twórców Dzień jeden w roku. Teledysk jest wzruszający!

2017-12-11 15:58

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy... Chyba wszyscy znamy ten tekst na pamięć. W tym roku twórcy utworu powrócili z nowym utworem i teledyskiem. Czy pastorałka 'Wspominam Białe Święta' dorówna popularnością utworowi 'Dzień jeden w roku'? 

Na te najpiękniejsze Święta Czerwone Gitary nagrały zimową pastorałkę dzięki której możemy wrócić do naszych dziecięcych lat. Niezwykle nastrojową muzykę skomponował wokalista i basista zespołu Arkadiusz Wiśniewski, a wzruszające słowa napisał Łukasz Kleszowski. 'Wspomina Białe Święta' to spektakularny powrót zespołu do tego typu utworów. 'Dzień jeden w roku' to jedna z najpopularniejszych piosenek świątecznych. Czy najnowsza pastorałka tez odniesie taki sukces? 

Wspominam Białe Święta - teledysk 

Do piosenki powstał również wzruszający teledysk. Prócz zespołu zobaczymy w nim dzieci i rodzinę w czasie świąt. Nie zabraknie również odrobiny miłości. Klip jest ciepły i bardzo wzruszający. Jeśli jesteście fanami zespołu z pewnością zrobi na was duże wrażenie. Zobaczycie go poniżej: 

Źródło: Materiały prasowe