Wpadka z Rihanną na Grammy - wręczający podpadł internautom

2018-01-29 12:18
Wpadka z Rihanną na Grammy - wręczający podpadł internautą
Autor: fot./screen/youtube.com/ CBS SF Bay Area Rihanna

Niezręczna sytuacja z Rihanną w roli głównej. A wszystko przez Tony'ego Benneta, który był jednym z wręczających tegoroczne Grammy. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Wpadka z Rihanną na Grammy, jest równie chętnie komentowana co nagrody, które zdobyła piosenkarka. Wszystko wydarzyło się podczas tegorocznej gali, a nagranie z wydarzenia trafiło do sieci. Powodem całego zamieszania był Tony Bennett - jeden z najstarszych i najdłużej występujących śpiewaków w USA był jednym z prowadzących galę. Wręczający podpadł internautom.

Grammy Awards 2018 - WYNIKI

Autor: brak danych

Lista nominowanych do nagrody Grammy Awards 2018 jest pełna wybitnych wykonawców. Kto z nich zasłużył na pozłacany gramofon? Przeczytajcie na ESKA.pl

Grammy 2018 - Tony Bennett zaliczył wpadkę

Nagrody Grammy 2018 wręczane były 28 stycznia. W kategorii najlepszej współpracy rapera i wokalistki, prestiżową statuetką przyznano duetowi Kendrick Lamar i Rihanna. Informację ogłosili Tony Bennett i John Legend. Po takim ogłoszeniu prowadzący zwykle zwalniają miejsce dla artystów. W tym przypadku doszło jednak do niezręcznej wpadki. Tonny Bennett pozostał na przedzie sceny, blokując Rihannie Dostęp do mikrofonu. Piosenkarka musiała się dosłownie przeciskać, żeby móc coś powiedzieć. Zobaczcie to na poniższym wideo.

Internet komentuje wpadkę

Wpadka Bennetta nie uszła uwadze internautów. Na Twitterze pojawiły się kpiące wpisy:

Tonny Bennett - kiedy nie włożyłeś wysiłku w grupowy projekt, ale chcesz pokazać swoją klasę - pisze ironicznie Andres.

 

Inny użytkownik Twittera używa słynnego mema z Vincentem Vegą, by pokazać, jak Tonny Bennett wyglądał na scenie.

 

Tami pisze jeszcze ostrzej - Moje największe pytanie brzmi, czemu Tony Bennett przyznaje nagrodę w kategorii rapu?

 

Na YouTube pojawił się też filmik, który już w tytule nazywa tę wpadkę niezręczną.

Warto przypomnieć, że Bennett ma wiele wspólnego z muzyką pop. W 2014 roku, premierę miała jego płyta nagrana wspólnie z Lady Gagą. Album promowała piosenka The lady is a tramp.

Lady Gaga śpiewa 'Ważne' Mezo i Kasi Wilk! [VIDEO]

Autor: brak danych

"Ważne" czyli hit Mezo i Kasi wilk w wykonaniu Lady Gagi? Niesamowite wideo z amerykańską piosenkarką możecie teraz zobaczyć na ESKA.pl!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze