Wiosna 2022 będzie upalna! Synoptycy przewidują szybkie nadejście lata

2022-03-23 12:13
Prognoza pogody. Wysokie temperatury
Autor: Pixabay.com/geralt (Pixabay License)

Wiosna to ulubiona pora roku wielu Polaków. 2022 rok długo kazał czekać na ciepłe dni. Wreszcie doczekaliśmy się słonecznej i przyjemnej wiosny. Okazuje się jednak, że to nie koniec dobrej pogody. Eksperci przewidują, że jeszcze w czasie astronomicznej wiosny możemy poczuć prawdziwe lato. Czekają nas upały!

Pogoda to bardzo ważna kwestia dla Polaków. Nic dziwnego, ponieważ nasz kraj położony jest w miejscu, w którym warunki atmosferyczne bardzo szybko i gwałtownie się zmieniają. Ma to więc wpływ na nasze codzienne życie. Rok 2022 nie zaczął się przyjemnie pod tym względem. Musieliśmy zmagać się z wichurami, opadami śniegu czy deszczem. Ludzie zastanawiali się, jak długo trzeba będzie jeszcze czekać na wiosenną pogodę. Wreszcie się jej doczekali. W marcu termometry pokazały nawet 18 stopni Celsjusza, co ucieszyło wiele osób. Okazuje się, że to nie koniec pogodowych atrakcji w tym roku. Wiosna ma być wręcz gorąca! Sprawdziliśmy, co mówią synoptycy.

Pogoda na lato 2022 - jakie lato w tym roku? Prognoza pogody na lipiec i sierpień

ESKA XD #044 - FAME MMA 13, BRACIA KLICZKO, MUZYKA DO BIEGANIA

Wiosna 2022 - wysokie temperatury

Najnowsze prognozy synoptyków mogą być zaskakujące. Wiele wskazuje, że w tym roku upały pojawią się bardzo szybko, bo już w maju! Szczególnie gorący ma być koniec tego miesiąca. Termometry pokażą nawet 30 stopni w cieniu, a więc będzie można udać się na wczesne wakacje.

Sonda
Czy czekasz na upalne lato?

Wiosna 2022 - pogoda

W maju czekają nas prawdziwe upały, a jak będzie wcześniej? Z prognoz ekspertów wynika, że czeka nas wiosna z prawdziwego zdarzenia. Ciepłe dni, mało wiatru oraz duża ilość słońca to cechy, które będą charakteryzowały marzec i kwiecień. Warto mieć jednak na uwadze, że miejscami mogą pojawić się opady deszczu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze