Wiktor Dyduła - piosenka Dobrze wiesz, że tęsknię WZRUSZA. O czym jest utwór?

2021-11-27 10:00
Wiktor Dyduła
Autor: TVP

Wiktor Dyduła jest jednym z faworytów do zwycięstwa 12. edycji The Voice of Poland. Nic dziwnego, że tak wiele osób czeka na jego autorskie kompozycje. Oficjalnie wiadomo już, że debiutancki singiel uczestnika show nosi tytuł Dobrze wiesz, że tęsknię. O czym jest ten porywający już od pierwszych sekund utwór?

Wiktor Dyduła - singiel Dobrze wiesz, że tęsknię zapewni mu miejsce w finale The Voice of Poland? Na to z pewnością liczy sam wokalista, jak również wszyscy jego oddani fani. Przed nami półfinał uwielbianego przez widzów programu. To właśnie w kolejnym odcinku dowiemy się, kto będzie reprezentować poszczególne drużyny. Jednym z artystów walczących o możliwość zaprezentowania się w ostatnim odcinku show będzie właśnie Wiktor Dyduła. Reprezentant drużyny Tomsona i Barona ma wielkie szanse na to, by nie tylko pojawić się w finale, ale nawet wygrać The Voice of Poland. Zdolny wokalista podbił serca widzów już na etapie przesłuchań w ciemno, kiedy to zaśpiewał singiel z repertuaru Harry'ego Stylesa. Po tygodniach zmagań przyszedł czas na własny utwór. O czym jest piosenka Wiktora Dyduły Dobrze wiesz, że tęsknię?

Sonda
Wiktor Dyduła wygra The Voice of Poland 12?

Wiktor Dyduła - piosenka Dobrze wiesz, że tęsknię

Dobrze wiesz, że tęsknię to kawałek, który, jak wskazuje sam tytuł, opowiada o rozstaniu.

Chowam twarz, tam, gdzie bezpiecznie jest uciekam znów, nie miewam ładnych snów. Szkoda nas. Mimo że czas upłynął, ja nie płynę z nim. Dobrze wiesz, że tęsknię - wyśpiewuje w refrenie.

Cały kawałek utrzymany jest w rockowym klimacie, który wydobywa z głosu Wiktora to, co najlepsze.

Cleo o zmianach w The Voice Kids 5
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze