Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli 24.07.2022 - bilety. Gdzie i po ile kupić?

2022-07-24 15:27
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022
Autor: materiały prasowe Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki pod tytułem Lato, Muzyka, Zabawa trwa w najlepsze! Podczas tegorocznej edycji festiwalu wyjątkowe gwiazdy polskiej sceny muzycznej zagrają w 10 miastach. Już niedługo impreza zawita do Stalowej Woli położonej na malowniczym Podkarpaciu.Gdzie kupić bilety i w jakie j są cenie? Odpowiadamy na pytania!

Stalowa Wola już niedługo stanie się stolicą Wakacyjnej Trasy Dwójki! Kto wystąpi na podkarpaciu na koncercie z cyklu Lato, Muzyka, Zabawa? To już czwarta edycja wydarzenia, które od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Podczas imprezy w Wilnie zagrały między innymi gwiazdy takie jak Sławomir, Stachurski, Karolina Stanisławczyk, Komodo, Andre, Kuba Szmajkowski i Daria. Podczas imprezy w Stalowej Woli również nie zabraknie wielkich gwiazd! Gdzie kupić bilety i w jakiej są cenie? Odpowiadamy na pytania

Upały wrócą do Polski. Wszystko przez szalejący antycyklon. IMGW wydało ostrzeżenia!

Wakacyjna Trasa Dwójki - Chełm. Najbardziej przebojowa impreza lata!

Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli - bilety

Dla wszystkich fanów imprez z cyklu Lato, Muzyka, Zabawa mamy dobre wieści. Wejście na wszystkie koncerty w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki jest bezpłatne!

Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli - kiedy?

Wakacyjna Trasa Dwójki zawita do Stalowej Woli 24 lipca 2022. Motywem przewodnim imprezy jest 30. lat disco polo. Koncert standardowo rozpocznie się o godzinie 20. Ze względu na to, że miejsca są nienumerowane warto jest jednak zjawić się nieco wcześniej by zająć jak najlepsze! Transmisje koncertu można oglądać o tej samej porze na kanale TVP 2.

Wakacyjna Trasa Dwójki w Stalowej Woli - kto wystąpi?

Tegoroczna Wakacyjna Trasa Dwójki rozpoczęła się 3 lipca w Wilnie pod hasłem Przeboje lata. Fani mogli usłyszeć przeboje takich wykonawców jak Sławomir czy Stachursky. Kolejnym punktem był Augustów (10.07), w którym miłośnicy muzyki bawili się do hitów domówek m.in. wraz z Golec uOrkiestrą i Czadomanem. Tego, kto wystąpi w Stalowej Woli dowiemy się w najbliższych dniach. Można się jednak spodziewać nawet największych gwiazd disco polo.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 - oglądasz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze