Viki Gabor o nowej płycie i piosence Time. Jak interpretuje jej tekst? WYWIAD tylko dla ESKA.pl

2019-04-04 15:45
Viki
Autor: ESKA.pl / TOWIDEO

Viki Gabor to wyjątkowa wokalistka, którą mogliśmy poznać dzięki The Voice Kids 2. Dziewczyna idzie śladami Roksany Węgiel, 4Dreamers i Zuzy Jabłońskiej i pracuje już nad własnym materiałem. Viki podczas rozmowy zdradziła nieco na temat swoich planów i opowiedziała o tym, jak wiele wymagał od niej program, oraz co zmieniło się w jej życiu i charakterze! Zobaczycie go na ESKA.pl!

The Voice Kids to program, który pomaga młodym artystom wkroczyć na wielką scenę. Właśnie dzięki drugiej edycji muzycznego show mogliśmy poznać Viki Gabor. Młodziutka piosenkarka dzielnie walczyła o swoje miejsce w finale, a do wygranej zabrakło jej bardzo niewiele! Jej mentorami w programie byli Tomson i Baron. Viki była również gościem ESKA.pl. Co nam zdradziła? 

Zobacz też: Łobuzy - nowa piosenka hitem jak Zbuntowany anioł? [PRZEDPREMIEROWO]

Viki Gabor - wywiad. Co zdradziła? 

Viki odwiedziła nas w studiu i opowiedziała o swoich planach na przyszłość, płycie, którą przygotowuje i tym, jak jej życie zmieniło się po The Voice Kids. Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej. 

Viki wzięła również udział w naszej zabawie i zaśpiewała kilka piosenek. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze