Varo Vargas

i

Autor: Youtube.com/Polsat

Varo Vargas - Kim jest Mister Supranational 2021?

2021-08-23 10:32

Varo Vargas to nowy, najprzystojniejszy mężczyzna na świecie. Taką decyzję podjęło grono jurorów konkursu Mister Supranational 2021, który Polacy mogli obejrzeć w Polsacie. Młody mężczyzna zdobył serca wielu widzów. Kim jest Varo Vargas? Z jakiego kraju pochodzi? Czym się zajmuje? Odpowiadamy na te pytania.

Mister Supranational to jeden z najpopularniejszych męskich konkursów piękności na świecie. Od lat organizowany jest w Polsce przez polską firmę Nowa Scena. Z tego powodu Polacy mają okazję obejrzeć wybory w telewizji. W tym roku, podobnie jak w latach poprzednich, transmisję można było oglądać w Polsacie. Mister Supranational 2021 jest już znany. Tytuł po raz kolejny powędrował do kandydata z państw latynoskich. Nowym najprzystojniejszym mężczyzną na świecie został Varo Vargas, który na konkursie reprezentował Peru. Przedstawiamy kilka ciekawostek na jego temat.

Varo Vargas - wiek, wzrost

Varo Vargas urodził się w maju 1990 roku. Oznacza to, że w 2021 roku skończył 31 lat. Jak na mistera przystało, jest wysoki. Ma aż 186 centymetrów wzrostu.

ESKA XD #029 - ELIF, TANIEC Z GWIAZDAMI, SEKRETY TOUR DE POLOGNE

Varo Vargas - praca, zainteresowania

Varo Vargas pracuje jako profesjonalny model. Na swoim koncie ma dużo kampanii promocyjnych oraz pokazów mody. W wolnym czasie lubi grać w piłkę nożną, komponować, grac na gitarze oraz śpiewać. Oznacza to, że jest uzdolniony muzycznie.

Varo Vargas - czy jest w związku?

Wiele osób może się zastanawiać, czy najprzystojniejszy mężczyzna świata jest w związku. W mediach nie ma jednak informacji na ten temat.

Varo Vargas - Instagram

Czy Varo Vargas ma konto na Instagramie? Zdecydowana większość modeli i misterów pokazuje się w mediach społecznościowych i w tym przypadku nie mogło być inaczej. Na Instagramie Varo można znaleźć pod nazwą @varo.vargas. Obserwuje go ponad 80 tysięcy osób. Ta liczba z pewnością wzrośnie już wkrótce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE