Urodziny Bill i Tom Kaulitz - zobacz jak się zmieniali bliźniacy z Tokio Hotel [GALERIA]

2016-09-01 13:22
Bill i Tom Kaulitz z Tokio Hotel
Autor: fot. Tokio Hotel Facebook Bill i Tom Kaulitz z Tokio Hotel

Bill i Tom Kaulitz z Tokio Hotel 1.09.2016 obchodzą swoje 27. urodziny. Z tej okazji na ESKA.pl przygotowaliśmy galerię zdjęć bliźniaków. Zobacz, jak Bill i Tom zmieniali się na przestrzeni lat!

Bill i Tom Kaulitz z Tokio Hotel 1 września 2016 roku obchodzą swoje 27. urodziny. Z okazji ich święta życzymy bliźniakom kolejnych sukcesów, wielu wiernych fanów i spełnienia marzeń - nie tylko tych związanych z karierą muzyczną. Tokio Hotel przygotowuje właśnie swoją kolejną płytę. Zanim jednak doczekamy się nowego albumu od zespołu, czekają nas kolejne solowe atrakcje od Billa, który pod pseudonimem Billy wydał swoją pierwszą EP-kę o nazwie I'm Not OK. Wokalista przygotowuje się do premiery jeszcze dwóch teledysków z tego wydawnictwa. W dniu urodzin bliźniaków Kaulitz dla wszystkich Aliens mamy specjalną galerię ze zdjęciami Billa i Toma na przestrzeni lat. Zobaczcie ich metamorfozę!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze