Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2.04.2021 - dlaczego nie ma odcinka TTBZ?

2021-04-02 14:21
Jury w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 26.03.2021
Autor: Polsat Jury w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 26.03.2021

Twoja Twarz Brzmi Znajomo powróciło z nową, już czternastą edycją. Widzowie Polsatu z zapartym tchem oglądają niesamowite występy i metamorfozy gwiazd. Z niecierpliwością wyczekują każdego piątku, aby móc zobaczyć nowy odcinek. W piątek 2.04.2021 nowego odcinka Twoja Twarz Brzmi Znajomo jednak nie będzie. Wyjaśniamy, dlatego podjęto taką decyzję i kiedy oglądać nowy odcinek Twoje Twarz Brzmi Znajomo,

Twoja twarz brzmi znajomo 2.04.2021 - dlaczego nie ma nowego odcinka 14. edycji show? W ostatnich odcinkach można było już zobaczyć kilka niesamowitych występów. W nadchodzącym odcinku uczestnicy mieli wcielić się w takie gwiazdy jak Michał Wiśniewski, Rihanna, Daria Zawiałow czy 50 Cent. Wszyscy fani liczyli na to, że występy uda im się zobaczyć już w piątek 2.04.2021, jednak tak się nie stanie. Tego dnia nie pojawi się najnowszy odcinek programu Twoja twarz brzmi znajomo. Trzeba będzie na niego poczekać tydzień. Dlaczego Telewizja Polsat podjęła taką decyzję? 2 kwietnia 2021 w Polsce obchodzony jest Wielki Piątek, który uznawany jest za dzień żałobny. Według wierzeń chrześcijańskich tego dnia zmarł Jezus Chrystus. Z tego powodu stacja zdecydowała się na brak emisji programu, który pełny jest muzyki i dobrej zabawy. Nowy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo powróci na ekrany w piątek 9.04.2021.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo - Anna Maria Sieklucka zachwyciła jako Justyna Steczkowska

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2.04.2021 - dlaczego nie ma i kiedy nowy odcinek? 

W związku ze zbliżającymi się świętami wielkanocnymi na nowy odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo poczekamy dłużej niż zwykle. W nadchodzącym odcinku, w piątek 9 kwietnia, uczestnicy wcielą się w następujące gwiazdy:

  • Magdalena Narożna Michael Patrick Kelly
  • Piotr Gawron-Jedlikowski - Neil Tennant
  • Tamara Arciuch - 50 Cent
  • Michał Meyer - Chaka Khan
  • Anna-Maria Sieklucka - Gazebo
  • Lesław Żurek - Daria Zawiałow
  • Maja Hyży - Rihanna
  • Paweł Góral - Michał Wiśniewski

Twoja twarz brzmi znajomo 14 - prowadzący, jury, kiedy i gdzie oglądać

Prowadzącymi programu Twoja twarz brzmi znajomo niezmiennie są Piotr Gąsowski i Marcin Dowbor. W jury znajdują się Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka, Kacper Kuszewski oraz Adam Strycharczuk, który zastąpił zmarłego Pawła Królikowskiego. Program jak zawsze oglądać można w Polsacie. Zmieniła się tylko pora i dzień emisji. Wcześniej program emitowano w soboty o 22:00. Teraz przed telewizory należy zasiąść w piątki o 20:00. Zmiana wynika z braku nowej edycji Tańca z gwiazdami. 

Najnowsze