Twenty One Pilots wracają w wielkim stylu! [PIOSENKI i ALBUM]

2018-07-11 17:55
Twenty One Pilots wracają w wielkim stylu! [PIOSENKI i ALBUM]
Autor: fot. okładka albumu French Twenty One Pilots wracają w wielkim stylu! [PIOSENKI i ALBUM]

Twenty One Pilots zaskoczyli swoich fanów i opublikowali dwie zupełnie nowe piosenki! Posłuchajcie ich na ESKA.pl

Twenty One Pilots ponad trzy lata od wydania ostatniego albumu, wracają z zupełnie nowym materiałem! 11 lipca 2018 amerykański duet ogłosił, że już na początku października 2018 roku pojawi się album Trench, który promują dwa utwory. Chodzi dokładnie o rockowe Jumpsuit oraz popowo-rockowe Nico And The Niners. Można liczyć, że cały krążek osiągnie równie duży sukces, co wydany w 2015 roku Blurryface.

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE

Twenty One Pilots nowa płyta 2018 - Trench

Trench, czyli piąty ogółem album Twenty One Pilots. Krążek w oficjalnej sprzedaży pojawi się 5 października 2018 roku. Nie wiadomo, jakie piosenki naprawdę znajdą się w trackliście. Nieoficjalna lista utworów pojawiła się na Twitterze:

 1. Jumpsuit
 2. Door Keys
 3. Sounds
 4. If I Wasn't There
 5. Hope For You
 6. Trench & Tower
 7. The Start of a Brand New Day
 8. Nico & The Niners 
 9. Where I Was Found
 10. Clancy's Escape
 11. The Death of Him

Amerykański duet wraz z ogłoszeniem daty premiery kolejnego krążka poinformował, że ruszą ze światową trasą koncertową! W ramach europejskiej części Bandito Tour dadzą koncert w Łodzi!

Twenty One Pilots - nowe piosenki 2018

Twenty One Pilots zaskoczyli swoich fanów publikując jednego dnia dwa zupełnie nowe single! W jednym czasie pojawił się utwór Jumpsuit, a także Nico And The Niners. Pierwszy kawałek utrzymany jest w rockowym klimacie, a drugi spodoba się słuchaczom Radia ESKA. Różnica jest także taka, że pierwszy numer pojawił się w sieci wraz z teledyskiem.

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie. Grupa powstała w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu Twenty One Pilots. Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album - Regional At Best i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne - zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! At The Disco, Paramore) i wkrótce podpisali kontrakt. W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta - Vessel, promowana przez singiel Car Radio. Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na 2014 MTV Movie Awards, w programie Late Night with Seth Meyers, oraz trasy koncertowe z Panic! At The Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę. W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę - Blurryface. Singiel Stressed Out stał się światowym hitem, a płyta zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboardu. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze