Twenty One Pilots wracają w wielkim stylu! [PIOSENKI i ALBUM]

2018-07-11 17:55
Twenty One Pilots wracają w wielkim stylu! [PIOSENKI i ALBUM]
Autor: fot. okładka albumu French Twenty One Pilots wracają w wielkim stylu! [PIOSENKI i ALBUM]

Twenty One Pilots zaskoczyli swoich fanów i opublikowali dwie zupełnie nowe piosenki! Posłuchajcie ich na ESKA.pl

Twenty One Pilots ponad trzy lata od wydania ostatniego albumu, wracają z zupełnie nowym materiałem! 11 lipca 2018 amerykański duet ogłosił, że już na początku października 2018 roku pojawi się album Trench, który promują dwa utwory. Chodzi dokładnie o rockowe Jumpsuit oraz popowo-rockowe Nico And The Niners. Można liczyć, że cały krążek osiągnie równie duży sukces, co wydany w 2015 roku Blurryface.

Twenty One Pilots w Polsce 2019 - BILETY, DATA, MIEJSCE

Twenty One Pilots nowa płyta 2018 - Trench

Trench, czyli piąty ogółem album Twenty One Pilots. Krążek w oficjalnej sprzedaży pojawi się 5 października 2018 roku. Nie wiadomo, jakie piosenki naprawdę znajdą się w trackliście. Nieoficjalna lista utworów pojawiła się na Twitterze:

 1. Jumpsuit
 2. Door Keys
 3. Sounds
 4. If I Wasn't There
 5. Hope For You
 6. Trench & Tower
 7. The Start of a Brand New Day
 8. Nico & The Niners 
 9. Where I Was Found
 10. Clancy's Escape
 11. The Death of Him

Amerykański duet wraz z ogłoszeniem daty premiery kolejnego krążka poinformował, że ruszą ze światową trasą koncertową! W ramach europejskiej części Bandito Tour dadzą koncert w Łodzi!

Twenty One Pilots - nowe piosenki 2018

Twenty One Pilots zaskoczyli swoich fanów publikując jednego dnia dwa zupełnie nowe single! W jednym czasie pojawił się utwór Jumpsuit, a także Nico And The Niners. Pierwszy kawałek utrzymany jest w rockowym klimacie, a drugi spodoba się słuchaczom Radia ESKA. Różnica jest także taka, że pierwszy numer pojawił się w sieci wraz z teledyskiem.

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Duet składający się z perkusisty Josha Duna, który okazyjnie gra także na trąbce, oraz wokalisty-multiinstrumentalisty Tylera Josepha, łączy ze sobą całą gamę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap, a to wszystko w rytmie ukulele. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie. Grupa powstała w 2009 roku, kiedy to sami wyprodukowali i wydali pierwszą płytę, zatytułowaną po prostu Twenty One Pilots. Po małej zmianie składu w 2011 roku wydali wyprodukowany samodzielnie album - Regional At Best i zaczęli intensywną promocję w Ohio. Nie poszło to na marne - zostali zauważeni przez wytwórnię Fueled By Ramen (m.in. Panic! At The Disco, Paramore) i wkrótce podpisali kontrakt. W 2013 światło dzienne ujrzała nowa płyta - Vessel, promowana przez singiel Car Radio. Tyler i Josh wreszcie opuścili Ohio, a występy na 2014 MTV Movie Awards, w programie Late Night with Seth Meyers, oraz trasy koncertowe z Panic! At The Disco, Fall Out Boy i Paramore przyniosły im międzynarodową sławę. W 2015 roku zespół wydał kolejną płytę - Blurryface. Singiel Stressed Out stał się światowym hitem, a płyta zdobyła pierwsze miejsce na liście Billboardu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze