Twenty One Pilots w Polsce 2016 - zdjęcia, filmy i wrażenia fanów!

2016-11-04 13:52
Twenty One Pilots w Polsce 2016 - zdjęcia, filmy i wrażenia fanów!
Autor: fot. Twitter/pink_veronicaa (screen https://twitter.com/pink_veronicaa) screen z profilu na Twitterze https://twitter.com/pink_veronicaa

Twenty One Pilots w Polsce 2016 zrobili znakomite muzyczne show! Przekonajcie się o tym na ESKA.pl, bo podrzucamy wam najlepsze filmy, zdjęcia z koncertu Twenty One Pilots w Warszawie!

Twenty One Pilots w Polsce 2016 - koncert odbył się w czwartek, 3 listopada! Zdjęcia, video i najciekawsze komentarze fanów znajdziecie na ESKA.pl! Mało tego udało nam się porozmawiać z Tylerem i Joshem, członkami zespołu! Blisko 10-minutową rozmowę zapowiadamy już teraz! Twenty One Pilots w Warszawie wystąpili w ramach części swojej trasy koncertowej Emotional Roadshow. Bilety na te wydarzenie zostały wyprzedane, a Torwar po brzegi wypełnił się wiernymi fanami. To oni są autorami fotografii i filmików, które prezentujemy poniżej!

Twenty One Pilots w Polsce 2016 koncert

Twenty One Pilots nie zawiedli swoich fanów! Osoby, które śledzą wszystkie występy zespołu na trasie Emotional Roadshow stwierdziły, że to jeden z ich najlepszych koncertów! Podczas koncertu w Warszawie nie zabrakło przeboju pt. Fairly Local, Heavydirtysoul, Ode to Sleep oraz m.in. Trees. Zresztą wszyscy obecni przed sceną na warszawskim Torwarze również dali radę! Przyznał to Tyler, mówiąc: - dzięki Wam poczuliśmy się jak u siebie w domu! Chłopaki jednocześnie zagwarantowali przyjazd do Polski, by dać tutaj drugi koncert!

Twenty One Pilots w Polsce 2016 - zdjęcia

Twenty One Pilots w Warszawie 2016 - filmy

 

Twenty One Pilots w Polsce 2016 - reakcje, wrażenia

Pierwszy koncert Twenty One Pilots w Polsce 2016 przechodzi do historii! Jakie komentarze pojawiły się zaraz po jego zakończeniu? Wybraliśmy najlepsze reakcje, wrażenia fanów. Wy swoje opinie możecie zostawić również w komentarzach pod artykułem! Chętnie poczytamy ;)

 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze