Twenty One Pilots - koncert to szalona zabawa. Dlaczego warto zobaczyć ich na żywo?

2016-05-09 18:27
Twenty One Pilots - ich koncerty są naprawdę szalone. Dlaczego warto zobaczyć to na żywo?
Autor: Fot. Screen z YouTube Szalone koncerty Twenty One Pilots

Duet Twenty One Pilots podbija świat, robi karierę w zawrotnym tempie, zdobywa coraz to większe rzesze fanów, a ich występy na żywo są obłędne. Dlaczego warto zobaczyć ich show na żywo? Jedno jest pewne - te koncerty są naprawdę szalone! Dodatkowo w 2016 roku duet zawita do Polski!

Twenty One Pilots to duet, który w błyskawicznym czasie podbił świat i zdobył rzesze fanów. Potwierdzeniem na to mogą być liczby wyświetleń ich utworów w serwisie YouTube, a także liczne przeróbki przeboju Stressed Out. Na pozytywny odbiór artystów z pewnością przekłada się także ich podejście do występów na żywo. Koncerty Twenty One Pilots są po prostu obłędne. Zastanawiacie się dlaczego warto zobaczyć Twenty One Pilots na żywo?

>> Bieber, Zayn, Bars and Melody w jednym. 5 mega artystów, których zastąpi nam Tomek Turek

Twenty One Pilots - koncerty

Zespół na swoich koncertach naprawdę daje czadu. Muzycy wielokrotnie zmieniają swoje maski i stroje, w których występują na scenie. Genialny jest także ich kontakt z publicznością, można wręcz powiedzieć, że Twenty One Pilots to duet, który hipnotyzuje publikę. Jeden z szalonych występów zespołu możecie zobaczyć poniżej:

 

Twenty One Pilots w Polsce

Amerykański duet robi karierę w zawrotnym tempie. Najpierw artyści podbili Stany Zjednoczone, jednak teraz zdobywają też rzesze fanów w Europie. Fani zespołu marzyli, aby ich idole ruszyli więc na europejskie tournee. I stało się! Twenty One Pilots w Polsce wystąpią 3 listopada na warszawskim Torwarze.

> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI! <

via GIPHY

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze