Twenty One Pilots - Heavydirtysoul. Nowy wybuchowy teledysk

2017-02-04 11:50

Twenty One Pilots zaprezentowali teledysk do utworu Heavydirtysoul. Obejrzyjcie na ESKA.pl wybuchowy klip amerykańskiego duetu.

Twenty One Pilots wrzucili do sieci swój najnowszy teledysk do utworu Heavydirtysoul. To już szósty singiel z wydanej w 2015 roku płyty Blurryface. Nowy klip amerykańskiego zespołu na pewno zaskoczy wszystkich fanów. Josh Dun gra na płonącej perkusji, a Tyler Joseph jedzie w płonącym samochodzie, który...wybucha. Musicie koniecznie zobaczyć ten teledysk!

Twenty One Pilots spalili samochód. O co chodzi? >>

Warto przypomnieć, że po krótkiej przerwie Twenty One Pilots wrócili do koncertowania. 17 stycznia w Providence odbył się ich pierwszy koncert z ostatniej części Emotional Roadshow. Tyler i Josh mają w planach jeszcze kilkadziesiąt koncertów, ale póki co tylko na terytorium Stanów Zjednoczonych. Nam pozostaje mieć nadzieję, że Twenty One Pilots ogłoszą niebawem trasę po Europie i nie zapomną zawitać do naszego kraju.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze