Tove Lo, Robin Schulz, Wiatr, Sharam Jey & Celestal i inni premierowo w Radiu ESKA!

i

Autor: single cover art Tove Lo, Robin Schulz, Wiatr, Sharam Jey & Celestal i inni premierowo w Radiu ESKA!

Tove Lo, Robin Schulz, Wiatr, Sharam Jey & Celestal i inni premierowo w Radiu ESKA!

2022-07-29 15:01

Nowości Muzyczne 29 lipca 2022 zaserwowały nam największe muzyczne gwiazdy! Środek wakacji to idealny czas na wypuszczenie letniej propozycji i do takiego wniosku doszli między innymi Tove Lo, Robin Schulz, czy Wiatr, który nawiązał współpracę z Gromee. Co premierowo pojawiło się w Radiu ESKA? Przekonajcie się sprawdzając już teraz!

Spis treści

 1. Nowości Muzyczne 29.07.2022 - nowe piosenki
 2. New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 29.07.2022

W ramach New Music Friday w Radiu ESKA mamy dla Was kolejną solidną porcję nowości muzycznych! Czas w drugiej części wakacji umili Tove Lo. Gwiazda po ogromnym sukcesie utworu How Long wypuściła kolejny potencjalny hit pochodzący z jej albumu Dirt Femme. 2 Die 4 to piosenka zawierająca sample kultowego, instrumentalnego numeru Popcorn z 1972 roku. Rzutem na taśmę o tytuł hitu lata zawalczy także Robin Schulz, który do swojego studia nagraniowego zaprosił Toma Walkera. Efektem ich owocnej współpracy jest singiel Sun Will Shine. Waszą uwagę zwracamy także na nasze odkrycie muzycznego rynku. Sharam Jey, niemiecki producent mający na swoim koncie ogromne, sceniczne doświadczenie. Zaczął na początku lat 90. wydając dwa albumy studyjne i obecnie ma ponad 100 wydawnictw dla najbardziej uznanych wytwórni. Artysta zaprosił do współpracy francuskiego producenta znanego jako Celestal oraz brytyjskiego wokalistę Moss Kena, który wyśpiewał megahit Fireworks, Purple Disco Machine.

Michael Jackson wskrzeszony! Duch króla muzyki obecny za sprawą tego nagrania

YouNotUs x Louis III vs Bellini | ESKA XD - Ale to już było! #54

Nowości Muzyczne 29.07.2022 - nowe piosenki

Tydzień kończy się mocnym, muzycznym uderzeniem, jakie zaserwowała Beyonce. Artystka wraca z albumem Renaissance, czyli pierwszym krążkiem od 2016 roku. Do premiery krążka zostaliśmy wprowadzeni za sprawą numeru Break My Soul. Wielki powrót zalicza także Hailee Steinfeld oraz Sophie Ellis-Bextor. Artystka wraca na scenę po wydaniu Love Is You w 2017 roku. Jej nowy singiel nazywa się Hypnotized i powstał we współpracy z Wuh Oh. 

New Music Friday w Radiu ESKA - premiery 29.07.2022

Tydzień kończymy jak zwykle mocnym uderzeniem, czyli prezentacją najlepszych, najciekawszych i najgorętszych nowości muzycznych. Wiatr po chwilowej ciszy spowodowanej pracą w studiu, w końcu zaczyna odsłaniać karty nowego projektu i dzieli się z fanami nową muzyką! Krakowski raper połączył siły z Gromee, czyli krakowskim producentem, który tym samym po raz pierwszy oficjalnie zaprezentował rapową produkcję. Aura to wakacyjny utwór, który zdecydowanie ma szansę na to, żeby zostać jednym z hitów lata! Klubowo brzmiący banger trafił już do propozycji Rap20 w Radiu ESKA i walczy o wejście do ścisłego zestawienia najlepszych hip-hopowych kawałków w Polsce. W gronie premier nie zabraknie także nowej piosenki Marissy, Foothills, czy chociażby Tove Lo. 

 • Robin Schulz & Tom Walker - Sun Will Shine
 • Tove Lo - 2 Die 4
 • Sharam Jey & Celestal & Moss Kena - Over You
 • Wiatr x Gromee - Aura
 • Agnieszka Chylińska - Jest nas wiecej
 • VINAI x Moonshine x Madism - Running to you
 • AronChupa, Little Sis Nora & Jungle Jonsson - California Sun
 • Foothills - Make It
 • Marissa - Wczoraj

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Sonda
Najlepsza nowość 5. tygodnia lipca 2022, to...