Tomasz Szczepanik

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Tomasz Szczepanik z Pectus - wiek, wzrost, żona, dzieci

2023-02-04 13:03

Lider zespołu Pectus Tomasz Szczepanik jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, którzy swoimi występami regularnie uświetniają koncerty emitowane w telewizji. Internauci często poszukują najważniejszych informacji na jego temat. Teraz wszystkie znajdziecie w jednym miejscu.

Tomasz Szczepanik: wiek, wzrost, żona, dzieci - oto informacje, których internauci poszukują najczęściej w kontekście popularnego wokalisty, lidera grupy Pectus. Od chwili wygrania Bursztynowego Słowika Publiczności podczas Sopot Festival 2008 grupa ma rzeszę wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują ich nowych piosenek oraz koncertów. Tomasz Szczepanik wraz z braćmi regularnie pojawiają się na imprezach organizowanych przez największe stacje telewizyjne. Jeśli poszukujecie więcej informacji na temat artysty, to dobrze trafiliście.

Tomasz Szczepanik - wiek

Ile lat ma Tomasz Szczepanik? Wokalista grupy Pectus urodził się 2 listopada 1981 roku. Oznacza to, że w tym roku skończy 42 lata.

Tomasz Szczepanik - wzrost

Internautów interesuje również wzrost Tomasza Szczepanika. W sieci na próżno jednak szukać informacji na ten temat. Fani piosenkarza informują, że należy do wysokich mężczyzn.

Jak dobrze znasz polskie hity?

Pytanie 1 z 7
Kto to śpiewa? Haunting The witch you replay my mistake Hey, luck broken stone You poised what you keep shod one your Ten this your's and my heart

Tomasz Szczepanik - żona

Żoną Tomasza Szczepanika jest Monika Paprocka-Szczepanik, menadżerka zespołu Pectus. Co ciekawe, zanim wokalista poznał miłość swojego życia, był zaręczony, miał już zaplanowaną ceremonię ślubną, jednak w ostatniej chwili odwołał ją z powodu miłości do obecnej partnerki.

Tomasz Szczepanik - dzieci

Lider Pectus i jego żona doczekali się dziecka. Para wspólnie wychowuje syna Stanisława. 

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE