Tomasz Hajto - cytaty, żona, dzieci, wzrost, wiek

2017-10-03 19:12

Tomasz Hajto to postać poprawiająca humor i wzbudzająca uśmiech na twarzy! Kim jest? Z którymi tekstami jest kojarzony? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Tomasz Hajto - cytaty, żona, dzieci, wzrost i wiek byłego obrońcy reprezentacji Polski to informacje, które ciekawią najbardziej. W koszulce z orłem na piersi wybiegł na boisko 62 razy w latach 1996-2005. Swoją karierę piłkarską zaczął w 1991 występując w barwach Hutnika Kraków. Grał także w Górniku Zabrze, MSV Duiburgu, FC Schalke 04, FC Nurnbergu, Southamptonie oraz Derby County. W latach 2012–2013 był trenerem Jagiellonii Białystoku. Po zakończeniu kariery piłkarskiej i trenerskiej został komentatorem sportowym. Wspólnie z Mateuszem Borkiem skomentował m.in. mecze Polski w eliminacjach MŚ Rosja 2018. 

Tomasz Hajto - cytaty, teksty

Czym byłby mecz reprezentacji Polski bez komentarza Tomasza Hajto? Jego teksty od dawna rozśmieszają internautów. Te najśmieszniejsze cytaty to m.in.: Kamilowi brakuje tej truskawki, tego przyspieszeniaTo jest podręcznik ABC bocznego pomocnika Piszczek szybki jest, ale nie aż tak. Hehe; Życie piłkarza jest jak chodzenie po górach: raz się jest na dole, raz się jest na szczycie; To są właśnie te detale; Nie ma na boisku takiej pozycji, jak 'fajny chłopak'; Mieli 3, 4 groźne strzały z czego 2 były groźne.

Tomasz Hajto - żona

Kim jest żona Tomasza Hajto? Renata Hajto z domu Sosin to polska lekkoatletka, biorąca niegdyś udział w biegu na 400 metrów. Jest mistrzynią Polski seniorów.

Tomasz Hajto - dzieci

Tomasz Hajto wspólnie z żoną Renatą wychowuje 24-letniego syna, Mateusza oraz 12-letnią córkę, Wiktorię. Syn byłego reprezentanta Polski jest środkowym obrońcą grającym lokalnym klubie.

Tomasz Hajto - wzrost, wiek

Tomasz Hajto jak przystało na środkowego obrońcę jest wysoki. Były piłkarz, a obecnie komentator sportowy mierzy 189 cm. Urodził się 16 października 1972 roku (45 lat) w Makowie Podhalańskim.

Agnieszka Dygant - wzrost, mąż, wiek, dzieci, nos. Co wiemy o aktorce z Botoksu?

Autor: brak danych

  Agnieszka Dygant 2017 - wzrost, mąż, wiek, dzieci, nos - głównie życie prywatne popularnej aktorki interesuje was najbardziej. Gwiazda szklanego ekranu zadebiutowała w 1998 roku wcielając się w postać Oli w filmie Farba. Popularność i uznanie reży

 

Najnowsze