Tom Odell w Polsce 2022 - BILETY, DATA, MIEJSCE koncertu brytyjskiego piosenkarza

2022-01-28 16:31
Tom Odell
Autor: materiały prasowe Ticketmaster

Tom Odell to artysta znany z przeboju Another Love. Teraz zapowiada europejską trasę koncertową w 2022 roku. Z tej okazji pojawi się także w Polsce. W jakim mieście zagra? Kiedy? Gdzie i za ile kupić bilety? Na te pytania fanów brytyjskiego piosenkarza odpowiadamy niżej.

Nagrodzony statuetką brytyjskiego przemysłu muzycznego Brit i laureat Ivor Novello (nagrody przyznawanej tekściarzom i kompozytorom w Londynie przez Brytyjską Akademię Kompozytorów i Tekstopisarzy), autor tekstów, a także sprzedający się w platynowych nakładach i zdobywający szczyty list przebojów Tom Odell potwierdził właśnie, że w 2022 roku odbędzie dużą trasę koncertową po Europie. Prócz Wielkiej Brytanii, Irlandii i Ameryki Północnej, Odell zagra w tym roku ponad 50 koncertów na całym świecie, w tym także w Polsce. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

JAK ugotować HIT? Do It To It [HISTORIA] | ESKA XD - Ale to już było! #41

Tom Odell w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE

Kiedy i gdzie odbędzie się wydarzenie Toma Odell? Koncert artysty przewidziany jest na 25 czerwca 2022 roku. Miejsce organizacji imprezy też jest już znane. Tom Odell wystąpi na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. Co wiemy na temat biletów koncert gwiazdy hitu Another Love? 

Tom Odell w Polsce 2022 - BILETY, CENY

Osoby zainteresowane pójściem na koncert brytyjskiego wokalisty szukają informacji o tym, gdzie kupić wejściówki oraz jakie są ich ceny. Bilety można dostać na stronie internetowej Ticketmaster.pl. Ceny różnią się w zależności od miejsca. Jest to wyjaśnione na wcześniej wspomnianej stronie. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze