Tokio Hotel mierzą się z koszmarami. Niemiecki zespół powraca!

2021-10-27 11:52

Legendarny już niemiecki zespół powraca z najnowszym singlem Here Comes the Night. Okazuje się, że Tokio Hotel mają obecnie wiele powodów do świętowania. Grupa wraca do swoich korzeni w singlu z głośnymi gitarowymi riffami, umiejętnie łącząc charakterystyczne brzmienie zespołu z duchem epoki.

Ich współpraca przy White Lies z VIZE osiągnęła złoto w Niemczech, Austrii i Szwajcarii z ponad 200 tysiącami sprzedanych egzemplarzy. Ponadto bliźniacy i członkowie zespołu, Bill i Tom, właśnie uruchomili swój podcast Spotify Original Kaulitz Hills – Senf aus Hollywood, w którym ponownie prezentują się swoim słuchaczom z zupełnie nowej strony. Mimo wszystko, wciąż mają wystarczająco dużo czasu na nową muzykę. Teraz prezentują swój singiel Here Comes the Night. To piosenka o nocy i skomplikowanym uczuciach, jakie jej towarzyszą. Emocjonalny rollercoaster opowiada o ciemnej stronie nocy, ale także o pięknych chwilach, jakie niesie ze sobą tajemnicza ciemność i samotność. Utworowi towarzyszy teledysk z tekstem piosenki wykonany przy pomocy fanów, którzy wysłali odręcznie napisane linijki. W ten sposób każdy fan ma swój moment w Here Comes the Night.

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Szykuje się duet roku?

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Tokio Hotel - piosenka Here Comes the Night

W nowym numerze syntezatory basowe spotykają się z ciepłymi podkładkami z lat osiemdziesiątych i krystalicznie czystą produkcją popu sprawiając, że piosenka jest idealną ścieżką dźwiękową na mroczne godziny. Tak Bill mówi o utworze:

Napisaliśmy tę piosenkę o moich zmaganiach z koszmarami i o tym, jak czasami boję się zasnąć, ponieważ nigdy nie wiem, z czym będę musiał się zmierzyć w snach. Zdarza się, że miesiącami miewam najstraszniejsze koszmary i wydaje mi się, że nigdy się nie skończą. Jednocześnie fascynuje mnie noc i uwielbiam, gdy zapada zmrok. Jest w tym coś niebezpiecznego i ekscytującego.

Tokio Hotel - koncert

Zespół Tokio Hotel zmuszony był przełożyć trasę Beyond the World Tour z powodu pandemii na kwiecień 2022 roku. Muzycy odwiedzą Polskę 14 maja podczas koncertu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze