Tokio Hotel - Kings Of Suburbia: tracklista. Zobacz listę piosenek z nowej płyty Tokio Hotel [VIDEO]

2014-09-05 15:41

Nowa płyta Tokio Hotel Kings Of Suburbia na 2014 rok to come back zespołu na rynek muzyczny. Na ESKA.pl znajdziecie wszystkie szczegóły nowego albumu Tokio Hotel. Zobaczcie datę premiery, tracklistę i okładką Kings Of Suburbia już teraz!

Nowa płyta Tokio Hotel zatytułowana Kings Of Suburbia zbliża się wielkimi krokami. Kiedy jest premiera Kings Of Suburbia od Tokio Hotel? Potwierdzona data to 3 października 2014 roku (15 września rusza zaś przedsprzedaż w sieci). W związku z tym poznaliśmy już okładkę do Kings Of Suburbia i tracklistę nowej pyty Tokio Hotel. Grafikę na front krążka możecie podziwiać powyżej.

Lista piosenek na Kings Of Suburbia od Tokio Hotel wygląda zaś następująco:

Feel It All
Stormy Weather
Run, Run, Run
Love Who Loves You Back
Covered in Gold
Girl Got a Gun
Kings of Suburbia
We Found Us
Invaded
Never Let You Down
Louder Than Love

Deluxe Edition

Masquerade
Dancing in the Dark
The Heart Get No Sleep
Great Day

>>> Smutne piosenki na jesienne wieczory 2014 - odpal playlistę już teraz!

Powrót Tokio Hotel do muzycznej gry to długo wyczekiwany przez fanów zespołu krok. Na taką decyzję swoich idoli słuchacze czekali aż 5 lat - to właśnie w 2009 roku TH zaprezentowali światu album Humanoid.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze