Tokio Hotel: 5 powodów, dla których warto czekać na nową płytę

2016-12-22 13:30
Tokio Hotel: 5 powodów, dla których warto czekać na nową płytę
Autor: fot. okładka płyty Tokio Hotel - Dream Machine / facebook.com Tokio Hotel: 5 powodów, dla których warto czekać na nową płytę

Tokio Hotel w 2017 roku powraca z nową płytą. Album o nazwie Dream Machine rozpoczyna zupełnie nowy rozdział w karierze zespołu. Sprawdź, dlaczego warto czekać na nowy album Tokio Hotel!

Tokio Hotel zapowiada nową płytę! Autorzy megahitu Durch den Monsun opublikowali okładkę albumu Dream Machine, którego premiera odbędzie się 3 marca 2017 roku. Przedsprzedaż krążka rozpocznie się już 23 grudnia. Tego samego dnia usłyszymy też pierwszy singiel pt. Something New, do którego, jak wiemy z ich Instagrama, nakręcili już teledysk. Sprawdźcie, dlaczego warto na nową płytę Tokio Hotel!

Nowa płyta Tokio Hotel 2017

#1 Tokio Hotel zmieniło styl muzyczny. Nowa płyta braci Kaulitz i spółki ma być jeszcze bardziej elektroniczna niż ostatni album Kings of Suburbia z 2014 roku.

#2 Dream Machine to pierwszy album Tokio Hotel stworzony w 100% zgodnie z wizją członków zespołu. Bill, Tom, Georg i Gustav zawsze byli współautorami piosenek na swoich płytach, ale korzystali też z pomocy producentów. Tym razem postanowili stworzyć płytę wyłącznie na podstawie swoich pomysłów.

#3 Tokio Hotel na wiosnę 2017 roku wyrusza w trasę koncertową, na której będzie można usłyszeć utwory z nowej płyty. W ramach pierwszej części Dream Machine Tour 2017 zespół zagra prawie 30 koncertów w 14 krajach w Europie. Po raz kolejny na liście nie zabrakło Polski.

>> Tokio Hotel w Polsce 2017: ceny biletów, data, miejsce

#4 Dream Machine to druga płyta Tokio Hotel z rzędu stworzona wyłącznie w języku angielskim. Dzięki temu zespół unika kłopotliwych tłumaczeń tekstów piosenek i może w pełni skupić się na jednej, spójnej lirycznie wersji utworu.

#5 Od głośnego debiutu Tokio Hotel w 2017 roku mija już 12 lat. W tym czasie członkowie zespołu z nastolatków przeistoczyli się w dorosłych mężczyzn. Perkusista Gustav został już nawet mężem i ojcem. Dojrzałość oraz życiowe doświadczenia chłopaków z pewnością pozytywnie wpłyną na ich twórczość.

Poniżej możecie obejrzeć oficjalny zwiastun trasy koncertowej Dream Machine Tour 2017.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze