The Weeknd - koncert w Polsce ODWOŁANY. Co jest powodem zaskakującej decyzji?

2021-10-19 11:38
Thee Weeknd z nowym utworem Take My Breath. Kiedy premiera nowego albumu od Kanadyjczyka?
Autor: Materiały prasowe Universal Music Polska Thee Weeknd z nowym utworem Take My Breath. Kiedy premiera nowego albumu od Kanadyjczyka?

Na ten koncert czekali wszyscy fani kanadyjskiego wokalisty. The Weeknd miał wystąpić w Polsce w 2022 roku, jednak jego show zostało niespodziewanie odwołane. Jaki jest powód tej zaskakującej, a zarazem bardzo smutnej dla wszystkich wielbicieli jego twórczości decyzji? Czy The Weeknd wystąpi jeszcze w naszym kraju?

The Weeknd - koncert w Polsce to marzenie wszystkich fanów kanadyjskiego wokalisty, które miało się spełnić już w listopadzie przyszłego roku. Zgodnie z zapowiedziami The Weeknd miał zaśpiewać 7 listopada 2022 roku w krajowskiej Tauron Arenie. Tak się, niestety, nie stanie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarz poinformował fanów o zmianach dotyczących realizacji jego tournee, a polski organizator w postaci Live Nation oficjalnie potwierdził, że koncert The Weeknd w Polsce zostaje odwołany.

Koncert The Weeknd zaplanowany na 7 listopada 2022 roku w TAURON Arenie Kraków nie odbędzie się. Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą - napisano w komunikacie.

Co jest powodem tej zaskakującej decyzji? W końcu artysta ma za sobą bardzo udaną erę After Hours, która przyniosła mu takie hity jak Blinding Lights, Save Your Tears czy też In Your Eyes.

The Weeknd - koncert w Polsce odwołany. Dlaczego?

Nie jest tajemnicą, że The Weeknd przygotowuje się do wydania kolejnego krążka. To prawdopodobnie plany zawodowe wokalisty stały się podstawą do przearanżowania całego show, a tym samym odwołania koncertu w Polsce. W specjalnym oświadczeniu The Weeknd wyjaśnił powody swojej decyzji.

Trasa koncertowa przesuwa się i rozpocznie się latem 2022. Ze względu na ograniczenia obiektów jakimi są areny i zapotrzebowanie na organizację większej ilości koncertów, chcę zrobić dla Was coś większego i specjalnego, co wymaga organizacji koncertów na stadionach. Bilety na dotychczasowe imprezy należy zwrócić. Spodziewajcie się nowych dat - napisał.

Jak widać, jest na co czekać. Mamy nadzieję, że Polski ostatecznie nie zabraknie wśród krajów, do których artysta zawita z nowym show.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze