The Weeknd - koncert w Polsce ODWOŁANY. Co jest powodem zaskakującej decyzji?

2021-10-19 11:38
Thee Weeknd z nowym utworem Take My Breath. Kiedy premiera nowego albumu od Kanadyjczyka?
Autor: Materiały prasowe Universal Music Polska Thee Weeknd z nowym utworem Take My Breath. Kiedy premiera nowego albumu od Kanadyjczyka?

Na ten koncert czekali wszyscy fani kanadyjskiego wokalisty. The Weeknd miał wystąpić w Polsce w 2022 roku, jednak jego show zostało niespodziewanie odwołane. Jaki jest powód tej zaskakującej, a zarazem bardzo smutnej dla wszystkich wielbicieli jego twórczości decyzji? Czy The Weeknd wystąpi jeszcze w naszym kraju?

The Weeknd - koncert w Polsce to marzenie wszystkich fanów kanadyjskiego wokalisty, które miało się spełnić już w listopadzie przyszłego roku. Zgodnie z zapowiedziami The Weeknd miał zaśpiewać 7 listopada 2022 roku w krajowskiej Tauron Arenie. Tak się, niestety, nie stanie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych piosenkarz poinformował fanów o zmianach dotyczących realizacji jego tournee, a polski organizator w postaci Live Nation oficjalnie potwierdził, że koncert The Weeknd w Polsce zostaje odwołany.

Koncert The Weeknd zaplanowany na 7 listopada 2022 roku w TAURON Arenie Kraków nie odbędzie się. Bileteria, za pośrednictwem której kupiłeś bilet, skontaktuje się z Tobą - napisano w komunikacie.

Co jest powodem tej zaskakującej decyzji? W końcu artysta ma za sobą bardzo udaną erę After Hours, która przyniosła mu takie hity jak Blinding Lights, Save Your Tears czy też In Your Eyes.

Sonda
Lubisz kawałki The Weeknda?

The Weeknd - koncert w Polsce odwołany. Dlaczego?

Nie jest tajemnicą, że The Weeknd przygotowuje się do wydania kolejnego krążka. To prawdopodobnie plany zawodowe wokalisty stały się podstawą do przearanżowania całego show, a tym samym odwołania koncertu w Polsce. W specjalnym oświadczeniu The Weeknd wyjaśnił powody swojej decyzji.

Trasa koncertowa przesuwa się i rozpocznie się latem 2022. Ze względu na ograniczenia obiektów jakimi są areny i zapotrzebowanie na organizację większej ilości koncertów, chcę zrobić dla Was coś większego i specjalnego, co wymaga organizacji koncertów na stadionach. Bilety na dotychczasowe imprezy należy zwrócić. Spodziewajcie się nowych dat - napisał.

Jak widać, jest na co czekać. Mamy nadzieję, że Polski ostatecznie nie zabraknie wśród krajów, do których artysta zawita z nowym show.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze