The Voice Senior - kto odpadł, a kogo zobaczymy w finale?

2019-12-28 20:22 MK
The Voice Senior: TRENERZY i DRUŻYNY. Kto, w jakiej drużynie pierwszej edycji?
Autor: TVP The Voice Senior: TRENERZY i DRUŻYNY. Kto, w jakiej drużynie pierwszej edycji?

Każdy program z rodziny The Voice dostarcza telewidzom wielu emocji. Aktualnie, mogą oni obserwować, jak na scenie radzą sobie seniorzy, których trenerami są: Alicja Majewska, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk oraz Andrzej Piaseczny. Którzy uczestnicy awansowali do finału, a którzy zakończyli przygodę z show? Zobacz na ESKA.pl.

The Voice Senior - kto w finale? Tej informacji poszukują fani programu, którym nie udało się obejrzeć półfinałowego odcinka, bądź po prostu zapomnieli, czyje występy będzie można obejrzeć za tydzień. The Voice Senior to już trzecia odsłona z serii The Voice. Jako pierwsze, w telewizyjnej Dwójce zadebiutowało show The Voice of Poland, kilka później The Voice Kids, a 7 grudnia 2019 roku właśnie The Voice Senior. Widzowie programu mogą obserwować, jak starsi ludzie realizują swoje marzenia o występowaniu na scenie. Wielu z nich, ze względu na sprawy rodzinne czy też inne obowiązki, dopiero po sześćdziesiątce może skupić się na robieniu tego, co kochają najbardziej, czyli na śpiewaniu. O miejsce w finale pierwszej edycji hitowego formatu walczyli: Kazimierz Kiljan, Mieczysław Gajos, Hanna Michalik i Władysław Jarecki z drużyny Marka Piekarczyka. Janusz Sztyber, Jadwiga Kocik, Janusz Sobolewski oraz Eugeniusz Tiemnikow, których mentorką jest Alicja Majewska. Z drużyny Andrzeja Piasecznego - Mieczysław Pernach, Bogumiła Kucharczyk-Włodarek, Anna Federczyk i Mieczysław Kincel. Siostry Szydłowskie, Andrzej Zagdański, Waldemar Wiśniewski i James Brierley reprezentowały natomiast drużynę Urszuli Dudziak. Kto awansował do ostatniego etapu The Voice Senior?

The Voice Senior - kto w finale?

Tak jak można się było spodziewać, półfinał The Voice Senior był niezwykle emocjonujący! Oficjalnie poznaliśmy listę uczestników, którzy już 28 grudnia powalczą o zwycięstwo w wielkim finale. Są to:

  • Kazimierz Kiljan
  • Władysław Jarecki
  • Janusz Sztyber
  • Jadwiga Kocik
  • Mieczysław Pernach
  • Bogumiła Kucharczyk-Włodarek
  • Siostry Szydłowskie
  • Waldemar Wiśniewski
Najnowsze