The Voice of Poland - kim są Adriana Owczarczyk i Paulina Szymlek?

2021-09-18 21:08
Owczarczyk i Szymlek
Autor: TVP

12. edycja The Voice of Poland obfituje nie tylko w wielkie emocje, ale również w wielkie talenty muzyczne. Doskonałym przykładem są Adriana Owczarzyk i Paulina Szymlek, które zachwyciły trenerów programu swoją interpretacją wielkiego hitu Robyn.

Kim są Adriana Owczarczyk i Paulina Szymlek? Informacji na temat zdolnych sióstr z pewnością poszukiwać będzie wielu internautów zachwyconych występem dziewczyn podczas przesłuchań w ciemno do The Voice of Poland. Dziewczyny tworzące zespół Pierwiastek z trzech zdecydowały się na zaśpiewanie utworu z repertuaru wokalistki Robyn. Trzeba przyznać, że piosenka Dancing On My Own w ich wykonaniu naprawdę robi wrażenie. Zrobiła też na Justynie Steczkowskiej, Marku Piekarczyku oraz Sylwii Grzeszczak, którzy odwrócili się na fotelach. Co wiemy o wokalistkach?

Kim są Adriana Owczarczyk i Paulina Szymlek?

Adriana i Paulina to siostry, które w 2014 roku założyły zespół Pierwiastek z trzech. Jak można przeczytać w opisie kanału na YouTubie, zespół tworzy muzykę z pogranicza indie-folk, indie-pop z wykorzystaniem instrumentów muzyki bluegrass (banjo, mandolina). W 2018 roku na rynku ukazała się debiutancka płyta grupy – Pomiędzy chmurami.    

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze