The Voice of Poland - BITWY w drużynie Marka Piekarczyka. Kto wystąpi 16.10.2021?

2021-10-15 12:28
Marek Piekarczyk
Autor: Jan Bogacz / TVP

Zakończył się etap Przesłuchań w ciemno do popularnego show The Voice of Poland. Już niedługo będziemy świadkami emocjonujących muzycznych bitew. Fani już nie mogą doczekać się tej części formatu. Wiemy, kto powalczy na scenie programu. Kogo do pierwszego starcia wystawił Marek Piekarczyk? Przeczytajcie ten artykuł!

The Voice of Poland - Bitwy zapowiadają się ciekawie! Muzyczne show gości na antenie TVP od 2011 roku. W tym czasie usłyszeliśmy już wielu wybitnych wykonawców. Aby dotrzeć do finału The Voice of Poland, wokaliści muszą przejść kilka etapów programu. Za nami Przesłuchania w ciemno, co oznacza, że rozpoczyna się prawdziwa rywalizacja. Nadszedł czas na muzyczne starcia między członkami poszczególnych drużyn. Zwycięzcę każdego pojedynku wyłoni trener. Uczestnicy trwającego sezonu show prezentują bardzo wysoki poziom wokalny, więc możemy spodziewać się wspaniałych występów. Kogo zobaczymy w pierwszym odcinku Bitew? Przekonajcie się już teraz!

Kto wygra The Voice of Poland 12? Internauci nie mają wątpliwości!

Wojna w The Voice of Poland! "Jestem tak wkurzona, że nie chce mi się z tobą gadać"

The Voice of Poland - Bitwy 16.10.2021

Już niedługo na muzycznym ringu pojawią się pierwsi uczestnicy. Kto wystąpi podczas nadchodzącego odcinka? Znamy kilka interesujących szczegółów. Z drużyny Marka Piekarczyka do walki staną Wioletta Wojszwiłło oraz Jakub Zajączkowski. Podczas castingu duet wykonał utwór All Summer Long z repertuaru Kid Rock. Jesteście ciekawi, kto jeszcze zaśpiewa w odcinku? Obejrzyjcie teaser już teraz!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze