Trenerzy The Voice of Poland

i

Autor: Fot. Jan Bogacz/TVP

The Voice of Poland 2022 - ostatnie bitwy 15.10.2022. Jaki jest kolejny etap programu? [ZASADY]

2022-10-15 19:25

The Voice of Poland 2022 powoli przechodzi do kolejnego etapu. W sobotę, 15 października, widzowie zobaczą ostatnie bitwy, podczas których trenerzy zdecydują, kto uzupełni grono ich podopiecznych. Kolejnym etapem nie są jednak odcinki na żywo. Jurorzy będą musieli dokonać jeszcze kilku eliminacji! Co czeka nas za tydzień?

The Voice of Poland 2022 - bitwy dobiegają końca. W odcinku, który widzowie TVP zobaczą w sobotę 15.10.2022, kandydaci do odcinków na żywo zmierzą się w ostatnich pojedynkach. Trenerzy będą musieli odrzucić kolejne osoby ze swoich drużyn. Często są to trudne decyzje, ponieważ poziom jest wyrównany. Nie będą to jednak ich ostatnie eliminacje, ponieważ na odcinki live trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Po ostatniej bitwie każdy z jurorów będzie miał w swojej ekipie po siedmiu zawodników, a w finałach miejsce jest tylko dla czterech. W jaki sposób wybiorą najlepszą czwórkę? Wyjaśniamy, jaki jest kolejny etap programu.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice of Poland - uczestnicy, którzy nie wygrali, a osiągnęli więcej niż zwycięzcy! [GALERIA]

The Voice of Poland 13 - BITWY to emocjonalna rzeźnia! Najtrudniejszy etap dla trenerów

The Voice of Poland 2022 - jaki kolejny etap?

Trzecim etapem The Voice of Poland 2022 będą Nokauty. Jakie są zasady? Każdy z członków drużyny wykonuje wybrany utwór. Po swoim występie siada na jednym z czterech krzeseł i obserwuje, jak radzą sobie pozostali uczestnicy. To od trenerów zależy, czy zdecyduje się zastąpić osobę na krześle innym uczestnikiem, czy gwarantuje mu przejście do odcinków na żywo.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Osińska była faworytką The Voice of Poland 2. Co się teraz dzieje z utalentowaną wokalistką?

The Voice of Poland 2022 - NOKAUTY. Kiedy w TV?

Kiedy widzowie będą mogli zobaczyć Nokauty w The Voice of Poland 2022? Odcinek, w którym trenerzy wybiorą finałową czwórkę w swoich drużynach, będzie można zobaczyć w sobotę, 22 października. Start emisji o godzinie 20:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE