The Voice Kids: Edyta Górniak pokazała zdjęcia z planu

2017-09-12 13:48

The Voice Kids coraz bliżej. W oczekiwaniu na premierę możemy podglądać, jak wygląda praca na planie show, a wszystko dzięki fotkom od Edyty Górniak.

The Voice Kids w TVP 2  zobaczymy na początku 2018 roku. Jednak jeszcze przed premierą pierwszej polskiej edycji The Voice Kids w serwisach społecznościowych możemy podglądać, jak wygląda praca na planie muzycznego show dla najmłodszych wokalnych talentów. Wśród jury nowego muzycznego show znaleźli się Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski, a także Tomson i Baron. 

The Voice Kids - TRENERZY pierwszej edycji w pełnym składzie!

Autor: brak danych

  The Voice Kids - trenerzy pierwszej edycji w pełnym składzie! W końcu się dowiedzieliśmy, kto weźmie pod opiekę najlepsze głosy młodego pokolenia. Od jakiegoś czasu w sieci pojawiały się plotki o kilku głośnych nazwiskach w jury The Voice Kids i część z nich się sprawdziÅ

The Voice Kids - zdjęcia z planu

Edyta Górniak od początku pracy na planie programu chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z nagrań i przesłuchań. Kogo trenerka będzie miała w swojej drużynie, a kto trafi pod opiekę pozostałych trenerów dowiemy się po nowym roku, ale już teraz możecie zobaczyć najlepsze zdjęcia z planu The Voice Kids.

#lovemyfans 🦋🎶 #studio #thevoicekids #musiclover @alekbaron @tomsoniziofficial @kwiatkowsky #edytagorniak Post udostępniony przez EDYTA GORNIAK (@edytagorniak)
#studio #thevoice ❤️#ATM #fourthyear 🎶🎼🦋 Post udostępniony przez EDYTA GORNIAK (@edytagorniak)

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze