The Voice Kids - data premiery fatalna dla oglądalności

2017-11-18 22:05

Premiera The Voice Kids coraz bliżej. Na emisję pierwszego odcinka show wybrano jednak bardzo niefortunną datę

[AKTUALIZACJA] Data premiery została zmieniona. Pierwszy odcinek The Voice Kids zobaczymy 1 stycznia 2018.

The Voice Kids - data premiery programu ogłoszona! Kiedy zobaczymy pierwszy odcinek muzycznego show dla dzieci, który zasadami będzie odpowiadał Voice of Poland? Od dawna wiadomo było, że dziecięcą wersję The Voice będziemy mogli oglądać w soboty wieczorem. To że The Voice Kids zastąpi w TVP2 Voice of Poland nikogo nie dziwi, jednak data premiery wydaje się nie być najlepsza. Dlaczego?

Finał Voice of Poland, Mam talent, Twoja Twarz Brzmi Znajomo [DATY]

Autor: brak danych

  Voice of Poland, Mam talent i Twoja Twarz Brzmi Znajomo - finały wyłonią zwycięzców show już niedługo. Nie wiesz, kiedy kończą się polskie talent show, które jesienią 2017 oglądamy w TV? Na ESKA.pl zebraliśmy najpopularniejsze programy i podpowiadamy, kiedy poznam

The Voice Kids - premiera

Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl The Voice Kids po raz pierwszy w polskiej telewizji zobaczymy w sobotę 30 grudnia. Warto zaznaczyć, że to dzień przez Sylwestrem 2017. Wielu widzów może na sylwestrowy weekend wybrać się poza miejsce swojego zamieszkania, co zdecydowanie może ograniczać możliwość i chęci oglądania TV. A może wręcz przeciwnie taka data przyciągnie przed TV fanów muzycznego show. Co sądzicie o takim wyborze daty premiery?

W The Voice Kids zobaczymy dzieci w wieku od 8 do 15 lat. Ich występy oceniać będą trenerzy tworzący swoje drużyny. Tym razem w gronie trenerskim znaleźli się: Edyta Górniak, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron z zespołu Afromental. Prowadzącymi muzyczne show dla dzieci zostali Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel i Adam Zdrójkowski.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze