Taylor Swift

i

Autor: RS Fotos/The Grosby Group/Grosby Group/East News Film Taylor Swift już wkrótce online.

Koncert

The Eras Tour - film Taylor Swift do obejrzenia online. Trzeba będzie zapłacić!

2023-11-28 16:43

The Eras Tour to jedna z największych tras koncertowych w historii. W październiku na ekrany kin na całym świecie trafił film dokumentalny, który jest zapisem tego wielkiego widowiska. Już wkrótce film będzie można obejrzeć w domu. Produkcja trafi do internetowej dystrybucji, ale nie za darmo! Ta informacja nie spodobała się fanom.

The Eras Tour to trwająca, szósta trasa koncertowa artystki podczas, której można usłyszeć utwory z jej wszystkich albumów, w tym najnowszego - Midnights. Jest to druga stadionowa trasa Taylor Swift, a sam koncert trwa ponad trzy godziny i można go porównać do podróży przez wszystkie muzyczne epoki. Podczas wydarzenia na uczestników czekają 44 piosenki podzielone na 10 aktów prezentujących albumy Taylor. W przyszłym roku piosenkarka wystąpi w Europie. Wcześniej można jednak zobaczyć widowisko na nagraniu. Jesienią 2023 roku odbyła się premiera filmu The Eras Tour. który jest niczym innym jak nagraniem z kultowego już show. Ci, którzy nie poszli do kina, już wkrótce będą mogli obejrzeć film online.

AFERA DODOWA! (WERSOW X FRIZ, ŚWIĄTECZNA PŁYTA JULII ŻUGAJ, GIBBS ZŁOTY CHŁOPAK, ROBERT LEWANDOWSKI) | Maks on Air

The Eras Tour online, ale za opłatą

W listopadzie Taylor Swift poinformowała, że wkrótce film The Eras Tour trafi do streamingu i to w wersji rozszerzonej o trzy piosenki. Nie zobaczą go jednak użytkownicy popularnych serwisów jak Netflix czy Disney+. Film będzie dostępny tylko w wypożyczalni internetowej za specjalną opłatą. Szczegóły mają zostać opublikowane 13 grudnia.

Taylor Swift w Polsce

Amerykańska gwiazda wystąpi w Polsce aż 3 razy. 1, 2 i 3 sierpnia 2024 roku Swift wystąpi na stadionie PGE Narodowym w Warszawie w ramach The Eras Tour. To trasa, na której można usłyszeć na żywo takie hity jak Blank Space, Shake It Off, Love Story czy I Knew You Were Trouble.