Taylor Swift

i

Autor: Universal Music Polska Taylor Swift kontra Billie Eilish.

Gwiazdy

Taylor Swift zniszczyła premierę płyty Billie Eilish? Internauci są przekonani, że postanowiła się zemścić!

2024-05-22 10:13

Fani Billie Eilish są wściekli na Taylor Swift! Według nich decyzje piosenkarki sprawiły, że album "Hit Me Hard and Soft" nie odniesie sukcesu, którego wcześniej byli pewni. Są przekonani, że Swift poczuła się urażona pewną deklaracją Billie w wywiadzie poprzedzającym premierę płyty. Co powiedziała? Jak Swift miała się na niej zemścić?

Fani Taylor Swift i Billie Eilish weszli na wojenną ścieżkę! To już kolejny konflikt "swifties" z fandomami innych wielkich gwiazd. W ostatnich tygodniach mieli na pieńku z fanami Beyoncé i Kanye'go Westa. Teraz w mediach społecznościowych można zobaczyć ich kłótnie z wielbicielami dwukrotnej laureatki Oscara. Wszystko zaczęło się od wywiadu, którego Billie udzieliła, gdy ogłosiła premierę "Hit Me Hard and Soft". Skrytykowała wówczas przemysł muzyczny za wydawanie wielu wersji płyt winylowych celach podbicia wyników sprzedaży albumów. - Nie potrafię nawet wyrazić, jakie to marnotrawstwo. [...] To naprawdę frustrujące, ponieważ niektórzy robią wszystko, co w ich mocy, aby działać zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, a później jedni z największych artystów na świecie tworzą czterdzieści różnych pakietów winylowych, abyś kupował więcej - powiedziała w rozmowie z Billboardem. Internauci od razu pomyśleli o Taylor Swift, która znana jest z wydawania wielu wersji swoich płyt. Wszystko wskazuje na to, że sama piosenkarka też odebrała to jako atak przeciwko niej.

Taylor Swift emisja z odrzutowca | PORANEK ROCK

Swift mści się na Billie Eilish?

Album "Hit Me Hard and Soft" ukazał się 17 maja 2024. Wszyscy byli pewni, że będzie to jedna z największych premier roku i krążek bez problemu zadebiutuje na 1. miejscu notowania Billboard. Teraz okazuje się, że to prawdopodobnie się nie wydarzy! Według przewidywań ekspertów Billie zadebiutuje na 2. miejscu, a na pierwszej pozycji utrzyma się... Taylor Swift. Jej album "The Tortured Poets Department" może przebić "Hit Me Hard and Soft", ponieważ dokładnie 17 maja Taylor Swift wydała trzy nowe wersje swojej ostatniej płyty. Fani Billie są przekonani, że zrobiła to specjalnie, aby zemścić się na młodszej koleżance z branży.

"Hit Me Hard and Soft" - o płycie

"Hit Me Hard and Soft" to trzeci album studyjny Billie Eilish i jej powrót do muzyki po sukcesie nagrodzonej Oscarem piosenki "What Was I Made For?" z filmu "Barbie". Krążek składa się z dziesięciu nowych piosenek. Podobnie jak w przypadku dwóch poprzednich płyt, za produkcję odpowiada Finneas O'Connell, czyli brat Billie. W 2025 roku piosenkarka odwiedzi Polskę ze swoją trasę koncertową promującą nowe wydawnictwo. Zagra dwa koncerty w Krakowie.